Varsova Ekonomi Universitesi

Varşova Ekonomi Üniversitesi

Başkent Varşova’da tam şehir merkezindeki üniversitemiz, Polonya’daki en eski Ekonomi Üniversitesi’dir. 1906 yılında kurulan Varşova Teknik Üniversitesi, Lehçe ve İngilizce dillerinde toplam 90’dan fazla alanda lisans ve yüksek lisans programları sunmaktadır. Dünya çapında da 200’den fazla üniversite ile işbirliği içerisindedir.

Varşova Ekonomi Üniversitesi, Avrupa üniversite sıralamasında 36.sırada yer alan Varşova Ekonomi Üniversitesi, ekonomi alanında dünya çapında 60’dan fazla uluslararası şirketin üyesi olduğu “The Glogal Alliance in Management Education” üyesidir ve Financial Times tarafından dünyanın 1 numaralı MSc programı seçilen “CEMS Master of International Management Programını” uygulamaktadır.

Varşova Ekonomi Üniversitesi Bölümler
İngilizce Lisans Bölümleri

Uluslararası Ekonomi, Ekonomi ve Bilgi Sistemleri, Yönetim

İngilizce Yüksek Lisans Bölümleri

Orta ve Doğu Avrupa’da İşletme, Uluslararası İş Yönetimi, MBA ( Kanada ile ortak “Executive Canadian MBA” programıdır. Kanada, University of Quebec, Montréal ile birlikte yürütülmektedir.

Eğitim süreleri ve Yıllık Eğitim Ücretleri
Lisans programları süresi: 3 yıldır.
Yüksek Lisans programları süresi: 2 -2,5 yıldır.

Yıllık Lisans programları ücreti: 3800 Euro
Yıllık Yüksek lisans programları ücreti: 3000 Euro
MBA program ücreti: 9000 USD

Program detayları ve fiyat bilgileri için bizi 0216 363 1160 no’lu telden arayın ya da hemen bilgi istek formumuzu doldurun,  yardımcı olalım.  

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.

BİLGİ İSTEK FORMU

TOP