SAT-SINAVI-HAZIRLIK-KAMPI

Sınavlar

Lisans ve yüksek lisans programlarına başvurmak, Sertifika ve Diploma Programlarına katılmak, staj yapmak, göçmenlik başvurusunda bulunmak isteyen adayların bu programlar için uygun bir aday olup olmadıklarını standardize testlerden bir veya birkaçını yaparak kanıtlamaları gerekmektedir. İngilizce Dil Seviyenizi belgelemeniz; gerek iş başvurularında olumlu sonuç almanızı gerekse yurtdışında katılmak istediğiniz programlara kabul edilmenizi sağlayacaktır.
ASBA Eğitim Danışmanlık, tüm bu farklı ihtiyaçlar doğrultusunda TOEFL, IELTS, SAT I, SAT II, ACT hazırlığı, master ve doktora programlarına başvuracak öğrencilere de GMAT ve GRE dersleri fırsatı sunmaktadır. Aynı zamanda  yurtdışında iddialı üniversitelerden kabul almak isteyen öğrencilerimize sunduğumuz eğitim danışmanlığı hizmetimizde, öğrencinin ihtiyacına yönelik öğrencilerimizin okul not ortlamalarını yükseltmelerini destekleyici etüd derslerimiz mevcuttur. Düzenli yapılan deneme sınavlarımızla, öğrencilerin performansını düzenli takip ederek kabul almayı hedeflediğimiz okullara göre çalışma planı oluşturmaktayız.

Tüm bu sınavlara profesyonel şekilde hazırlanmanız ve sınavlardan istenilen skorları alabilmeniz için sizlere YURTDIŞINDA SINAVLARA HAZIRLIK PROGRAMI sunmaktayız. Bu kurslara devam edebilmek için İngilizce dil seviyenizin en az Üst-Orta (Upper Intermediate) seviyede olması gerekmektedir

Daha fazla bilgi almak ve kendiniz için en uygun programa kaydolmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Program detayları ve fiyat bilgileri için bizi 0216 363 1160 no’lu telden arayın ya da hemen bilgi istek formumuzu doldurun,  yardımcı olalım.  

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.

BİLGİ İSTEK FORMU

TOP