Hakkımızda   /   Blog   /   Haberler  /  İletişim

Summer Discovery

2016’da 50. yılını kutlayacak olan Summer Discovery,  14-18 yaş aralığındaki lise öğrencilerine Amerika’da, Kanada’da, İngiltere’de ve İtalya’da bulunan merkezlerde yazlarını çeşitli alanlarda üniversite kredili/kredisiz ders alarak değerlendirme imkânı tanımaktadır.

Programlar 2, 3, 4, 5 ya da 6 haftalık olarak düzenlenmiş olup seçilebilecek hafta sayısı merkezlere göre değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda her merkezde değişiklik gösteren Spor Yöneticiliği, STEM Araştırmaları, Hukuk, Mühendislik, Üniversite Hazırlık, İtalyan Mutfağı gibi özelleştirilmiş programlar bulunmaktadır.

Öğrencilerin gidebilecekleri merkezler ve hafta sayıları aşağıdaki gibidir:

* University of California, Los Angeles 2, 3, 5 ya da 6 Hafta
* University of California, Los Angeles, Business 3 Hafta
* University of California, Santa Barbara 4 ya da 6 Hafta
* University of Colorado, Boulder Stem 3 ya da 4 Hafta
* University of Texas, Austin 3 Hafta
* University of Michigan 2, 3 ya da 5 Hafta
* Georgetown University 3 Hafta
* John’s Hopkins University 2, 4 ya da 5 Hafta
* University of Pennsylvania 3 ya da 6 Hafta
* Pace University, NYC 3 Hafta
* Emerson College, Boston 2 ya da 4 Hafta
* Floransa, İtalya 3 ya da 4 Hafta
* Cambridge University 3 ya da 4 Hafta
* London Business Institute 4 Hafta

Summer Discovery programı ile ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt işlemleri için hemen form doldurun ya da hemen bizi 0216 363 1160 no’lu telefondan arayın, ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun programı belirleyelim.

Discovery Internships

2016’da 12 yıldır sürdürdükleri %99’luk başarıyı kutlayacak olan Discovery Internships, 14-18 yaş aralığındaki lise öğrencilerine yazlarını Amerika’da ve İngiltere’de 25’den fazla endüstride bulunan 1.000’den fazla alanda 4 hafta staj yaparak endüstriyi tanıma ve üniversite başvurularında bir adım öne geçme imkânı tanımaktadır.

Öğrencilerin Discovery Internships aracılığıyla gidebilecekleri merkezler aşağıdaki gibidir:

  • University of California, Los Angeles
  • University of Colorado, Boulder
  • New York City
  • Emerson College, Boston
  • Londra, İngiltere  

Discovery Internships programı ile ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt işlemleri için hemen form doldurun ya da hemen bizi 0216 363 1160 no’lu telefondan arayın, ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun programı belirleyelim.

Junior Discovery

2016’da 50. yılını kutlayacak olan Junior Discovery, 12-14 yaş aralığındaki orta okul öğrencilerine Amerika’da iki merkezde ders alarak yazlarını değerlendirme imkanı tanımaktadır.

Öğrenciler, Los Angeles, California’da bulunan ve dünyanın en prestijli okullarından biri olan University of California, Los Angeles’da ve Washington, D.C.’de bulunan Georgetown University’de verilen 3 haftalık kurslara katılabilir ve lise hayatlarına bir adım önde başlayabilirler.

Junior Discovery programı ile ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt işlemleri için hemen form doldurun ya da hemen bizi 0216 363 1160 no’lu telefondan arayın, ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun programı belirleyelim.

WASHINGTON UNIVERSITY IN ST LOUIS INTERNATIONAL SUMMER PROGRAMS

U.S. News & World Report sıralamasına göre ABD’nin en iyi 15. üniversitesi olan Washington University in St. Louis, iddialı lise öğrencilerine yazlarını değerlendirmeleri ve ilgilendikleri konuyla ilgili kendilerini bir üst seviyeye çıkarmaları için çok güzel bir fırsat sunuyor.

International Summer Programs, 2016 yazında 15 Temmuz – 19 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecektir ve 4 farklı alanda program seçeneği vardır. Bunlar;

  • Innovation: Entrepreneurship & Design Thinking
  • Global Leadership
  • American Politics & Culture
  • Arts & Sciences

Summer Discovery at UCLA

Summer Discovery UCLA – Jensen’s Story

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.