Yurtdışında Sertifika

Yurtdışında Sertifika

Yurtdışı Sertifika Eğitimi ile alanınızda yetkinliğinizi belgeleyip aynı zamanda gerekli pratik eğitimi kazanmış olursunuz.

Mevcut eğitim ve iş tecrübenize ek olarak, Yurtdışı Sertifika eğitimi aracılığıyla hem bilgilerinizi günceller hem bu bilgi birikiminizi daha pratik bir şekilde paraya dönüştürebilirsiniz. Yurtdışı Sertifika eğitimi, Master eğitimi ile karsilastirildiginda, gerek kabul koşullarının, başlangıç tarihlerinin ve eğitim sürecinin esnekliği, gerekse program çeşitliliği acısından gün geçtikçe geçerliliği ve popülerliği artmaktadır.

Yurtdışı Sertifika Programları’na katılan öğrenci profili eğitim, yaş ve mesleki açıdan farklılıklar göstermektedir. Üniversite bünyesinde sunulan Yurtdışı Sertifika Programları üniversite mezuniyeti şart koşarken, özel bazı kurumların bünyesindeki Yurtdışı Sertifika Programları lise mezuniyetini yeterli bulur ve meslek edindirme niteliğindedir.

Üniversite bünyesinde bulunan Yurtdışı Sertifika Programları TOEFL/ IELTS gibi İngilizce yeterlilik sınav skoru istemekle birlikte, özel kurumlarda sunulan Yurtdışı Sertifika Programları öğrencinin İngilizcesini kendi kurumsal sınavıyla test eder.

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.

BİLGİ İSTEK FORMU

TOP