Almanyada-Dil-Okulu

Almanya Dil Okulları

Avrupa’nın en çok konuşulan dili Almanca’yı öğrenmek için;  Berlin, Münih,Köln, Hamburg, Radolfzell,Frankfurt gibi populer lokasyonlara ek olarak birçok farklı bölge ve şehirde. genel amaçlı Almanca ya da akademik hazırlık amaçlı dil okullarına kayıt yaptırarak  dil eğitiminizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Ders yoğunluğunuza kendiniz karar verin

Almanya dil okullarımızda  farklı ders saati yoğunluğu ile standart eğitim olan haftalık 20 derslik programlara katılabilir ya da bunu daha yoğunlaştırarak 30 saate kadar çıkartabilirsiniz. Kurs süreniz, ihtiyacınız ve bütçenize göre belirlenmektedir.

2 – 36 hafta arasında değişen sürelerle Almanca dil okullarında eğitim alabilirsiniz.

Her yaş ve her amaça yönelik farklı şehirlerde farklı içeriklerde dil kursları ile istediğiniz zaman aralığında seyahatinizi planlayarak dil eğitimine gidebilirsiniz.

Gençler ve yetişkinler için yoğunlaştırılmış kursların yanı ısıra çocuk ve genç adaylarına yönelik farklı kamp içeriği ile dil programları mevcuttur.

Yoğun Kurs Artı: Grup kursu (EB/Hafta): 24Lernstudio" (EB/Hafta): 6

Grup bazında katılımcılar: en az 5, en fazla 15

Yoğun Kurs Plus için en az 16 yaş şartı bulunmaktadır, Radolfzell'de bu şart 15 yaştır. Önceden bilgisi olan katılımcılar Almanca kursuna her pazartesi günü başlayabilirler

Hızlandırılmış Kurs

  • "Almanca Hızlandırılmış Kurs' : Haftada 24 ders saati, ilaveten haftada 5 veya 10 ders saati bireysel çalışma
  • Grup çalışmasında/ tek kişi minimum 5, maksimum 15 kursiyer
  • Yıllık rezervasyon mümkün, asgari bir hafta

Almanca Bireysel eğitim: Bireysel eğitimde (hafta başına en az 10 EB Genel Dil Bilgisi veya İhtisas Dili), önceden ihtiyaç analiziyle saptanan eğitim ihtiyaçlarınız ve hedefleriniz dikkate alınmaktadır. İsteğiniz üzerine özel malzemeleriniz de (örn. günlük meslek yaşantınızdan) derse dâhil edilmektedir.

Eğitmenin evinde öğrenmek ve yaşamak :  Bireysel eğitim doğrudan eğitmenin evinde gerçekleştirilmektedir. Kurs size çok özel bir eğitim garantisi vermektedir ve Almanca diline ve kültürüne odaklanarak dalmanızı sağlamaktadır. Ders kapsamını kendiniz belirlemektesiniz.

Sınava hazırlık: Sınavına hazırlanmanın en iyi yolu, bir Almanca yoğun kurs artı´ya katılmaktır. Her kurs seviyesinin sonunda telc B1, B2 ya da C1 veya TestDaF yapabilirsiniz. 

Meslek için Almanca: çok iyi Almanca dil bilgisi  iş hayatında  başarılı olmak için önemlidir - kendi vatanında ya da Almanya'da olsun. Meslek için Almanca dil kursları, iş hayatında bilgi ve becerilerinizi geliştirmeyi ve bu alanda başarı göstermeyi sağlar.

Konaklama

Almanya’da dil eğitimi alırken konaklama ihtiyacınızı dilerseniz aile yanı konaklama, dilerseniz de öğrenci yurtları veya size özel dairede konaklama ile karşılayabilirsiniz.  Uzun süreli bir almanca kursunu, bir Almanya turu haline getirme imkanına da sahipsiniz. Bir kurs yerinde 4 hafta kaldıktan sonra, başka bir şehre  geçiş yapma olanağına da sahipsiniz. Çeşitli kurs yerlerine (ve gerekirse konaklama yerlerine) asgari 4 hafta devam ediyorsunuz ve sadece bir sonraki kurs yerine gidiş ücretlerini karşılıyorsunuz.

ÇOCUKLAR VE GENÇLER İÇİN PROGRAMLAR 

Çocuklara ve gençlere paket program halinde çok zengin tatil kursları sunmaktadır. Çok uluslu karışık gruplar halinde ve çok çeşitli boş zaman etkinlikleri ile gerçekleştirilen Almanca kursunda, Almanca öğrenmek hızlı bir şekilde gerçek bir maceraya dönüşmektedir.

Gençler ve Çocuklar için dil programları

Yoğun Almanca dersi, konaklama, yemek, aktif program v.s. hepsi-dahil-kurslardır. Dünyanın her yerinden gelen çocuklarla iletişim kurma imkânı sağlarlar. Heyecanlı ve zengin boş zaman ve spor programı sunarlar

Gençler için Almanca Kursları

  • 15 yaşından itibaren olan gençlere yaz tatili kursu
  • 11-14 yaş grubu için Yaz kampı
  • 11-14 yaş çocukları için  Futbol kampı
  • 10-14 yaş grubu için  Dans kampı
  • 15 yaşından itibaren olan gençlere kış –kayak  özel programı

Okul sınıfları ve gruplar için programlar

Alman dilini, tarihini ve kültürünü hiçbir yerde bizzat Almanya’da olduğu gibi, bu kadar yoğun ve canlı bir şekilde anlayamazsınız: Okul sınıfları, üniversite ve diğer eğitim gruplarına hedef gruba özel olarak uyarlanmış çerçeve programlı dil kursları sunmaktayız. Bu programda grubun ihtiyaç ve hedefine göre Almanca Dil bilgisini düzeltip daha ileri bir seviyeye çıkaran amaca yönelik  özel bir ders programı oluşturulur. Program esnasında çeşitli gezi ve müze ziyaretleri ile Alman dilini, kültür ve tarihi canlı olarak öğrenerek ülkeyi ve insanları canlı tanıma şansınız olur. 15 kursiyerden itibaren olan gruplar için bir refakatçı ücretsizdir; Tarihler tüm yıl boyunca talebe göre belirlenir. Lütfen amacınıza uygun bir teklif talebinde bulununuz.

Program detayları ve fiyat bilgileri için bizi 0216 363 1160 no’lu telden arayın ya da hemen bilgi istek formumuzu doldurun,  yardımcı olalım.  

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.

BİLGİ İSTEK FORMU

TOP