California State University Long Beach

California State University Long Beach

California State University Long Beach

  • 7 seviyeden oluşan hazırlık eğitimi programına güz, bahar ve yaz dönemlerde başlayabilirler. Bir seviye ortalama 13 ile 16 hafta arasında sürmekte ve her seviyeden öğrenci kabul edilmektedir. Program müfredatı akademik olarak hazırlık eğitimine ihtiyaç duyan öğrencilere yönelik hazırlanmıştır. Öğrenciler akademik makaleleri ve araştırma ödevlerini nasıl yazacaklarından başlayarak, akademik konuşma nasıl yapılır, uzun süreli derslerde nasıl not tutulur gibi önemli kazanımlar elde edecektirler. Bunun yanı sıra haftada 9 saat okuma / yazma dersi ile kelime dağarcıklarını geliştirecekler ve 4-6 saat gramer dersi ile de dil bilgilerini güçlendireceklerdir. Haftada 2 saat seçmeli ders olanağı sunulmaktadır ve öğrenci ilgi alanına ya da okuduğu bölüme göre istediği bir dersi seçme şansına sahiptir.
    Program akademik danışmanlık, konaklama konusunda asistanlık, dört günlük oryantasyon, konuşma kulüpleri ve bir çok sosyal aktivite içermektedir.
  • Güz ve bahar dönemlerinde haftada 23, yaz döneminde ise haftada 25 saat ders yapılmaktadır.

Daha detaylı bilgi için bilgi@asba.com.tr adresine mail atabilir ya da 0216-363-11-60 no’lu numaradan telefon ile bize ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.

BİLGİ İSTEK FORMU

TOP