Amerikada-Dil-Okulu

Amerika Üniversite

Çok yönlü eğitim: Amerika Birleşik Devletleri’nde geçerli olan eğitim sistemi ve felsefesi öğrenciye öğrenme yollarını öğretmeye, araştırma ve soru sorma alışkanlığı kazandırmaya, yeni araştırma metodları geliştirmeye yönelik bir eğitim sistemidir. Kendini sürekli geliştirebilen, araştırma yapmasını bilen, yenilikleri takip edebilen insanlar yetiştirmek ana hedeftir.

Muhteşem Kampüs Hayatı: Amerika'daki Üniversiteler oldukça büyük bir alana sahip; pek çok fakültenin bir arada olduğu kampüslerde; ,sportif alan, kütüphane, laboratuvar, konferans salonları, restoran ve kafeler gibi, bir öğrencinin istediği her türlü sosyal alana sahip muhteşem kampüslerde eğitim veriliyor.

Burs İmkânları: Akademik, spor ve sanatsal alandaki başarılarınıza göre pek çok Amerikan üniversitesinden burs alabilme imkânınız var. Bu imkân da başarılı öğrencilerin Amerika’yı tercih etmelerini sağlıyor.

Program Çeşitliliği: Üniversite sayısının 4000’den fazla olması, doğal olarak program çeşitliliğini de öğrencilere ciddi bir avantaj olarak sunuyor. Kendi kişisel yeteneklerinize, özelliklerinize ve isteklerinize uygun pek çok program alternatifinden istediğinizi tercih edebiliyorsunuz; bu da severek okuyacağınız bir bölüm ve severek yapacağınız bir iş anlamına geliyor.

photo tourism concept new york city with statue liberty; Shutterstock ID 59760706; PO: aol; Job: production; Client: drone

Dünya çapında tanınırlık: Amerika'daki Üniversitelerin akademik başarıları tabii ki çok önemli. 2014-2015 QS Dünya Üniversiteler Sıralamasına göre dünyadaki en iyi 20 üniversiteden 11’i, 2014-2015 Times Higher Education sıralamalarına göre ise 15’i Amerika’da bulunuyor. Bu önemli özellikte üniversite mezunlarını iş dünyasında aranılan adaylar arasına koyuyor.

Teknolojik Altyapı: Amerika'daki Üniversiteler, en yeni, en son teknolojik alt yapıya sahip, çok geniş araştırma olanakları ile Dünya genelinde pek çok ünivesiteye göre oldukça ileridedir.

Program detayları ve fiyat bilgileri için bizi 0216 363 1160 no’lu telden arayın ya da hemen bilgi istek formumuzu doldurun,  yardımcı olalım.  

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.

BİLGİ İSTEK FORMU

TOP