Moyles Court School

Moyles Court School

Moyles Court School

Moyles Court School büyülü bir yer olan New National Park’ın yanında 50 yıla aşkın bir süredir faaliyet göstermektedir. Okul, 3-16 yaş arasındaki 200 öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır . Sınıflar 15 kişiliktir ve öğrencilerin en iyi eğitimi alabilmesi için bütün olanaklar sağlanmaktadır. GCSE sınıfları maximum 22 öğrenciliktir ve 3 ayrı sınıf oluşturulur. Eğitim sistemi; uluslararası öğrencilere en iyi İngilizce eğitimi vermeyi hedefler ve İngilizceyi ana dilleri gibi öğrenmelerini sağlar. Okul, eğitim ve öğretim, güvenlik ve öğrencilerin mutluluklarını sağlayabilmek açısından iddialı bir okuldur.

Bournemouth ve Southampton havaalanları 20-30 dakikalık bir mesafededir.

Neden Moyles Court?

  • Küçük okullar arasında ilk 50 de yer almaktadır
  • Boarding school olarak 9-16 yaş arası çocukları kabul etmektedir
  • Öğrencilerin 10%’u uluslararasıdır
  • Öğrenciyle birebir yakından ilgilenirler
  • Pre-GCSE ve GCSE sınıfları sunar

Boarding: Okulun sunduğu konaklama yerleri son derece güvenlidir.  Moyles Court’da kalan öğrencilerin yorumuna bakıldığında kendilerini evlerinde hissettiklerini söylemektedirler. 9-16 yaş arasındaki öğrenciler konaklamaya hak kazanırlar.

Yer: Moyles Court School Ringwood Town’a çok yakın olup; doğal güzelliklerin zengin olduğu bir bölgede bulunur. Biraz daha uzakta katedral şehri olan Salisbury ve daha da kuzeyde Stonehenge'in dini anıtı bulunur. Okulun güneyinde Poole sahil kasabası, Bournemouth ve Christchurch vardır. Bu sahil kasabaları plajları ile ünlüdür. Poole ise dünyanın ikinci doğal limanı seçilmiştir

Aktiviteler: Spor Moyles Court’un vazgeçilmez aktivitesidir. Öğrencilerin katılabileceği birçok kulüp, oyun ve spor dalı bulunmaktadır. Futbol, hockey, ragbi, basketbol, softball, netball, jimnastik, dans, tenis, kamp gezileri, dağ bisikleti gibi birçok spor seçeneği bulunmaktadır. Bunların yanı sıra öğrencilerin katılabileceği kulüpler arasında; müzikal tiyatro, tiyatro, müzik, ICT, bale, modern dans, tenis, fotoğrafçılık ve kayak kulüpleri vardır.


Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.

BİLGİ İSTEK FORMU

TOP