Vancouver-EC

EC

Okul Hakkında:
Birçok şehirde eğitim veren EC dil okulları Vancouver’da şehrin merkezinde harika bir konuma sahiptir. Öğrenciler hem aldıkları eğitim ile kendilerini bir adım öne taşırlar hem de boş vakitlerinde kendilerini doğaya adayabilir ve ya eğlenmek için çevredeki alışveriş merkezlerinde vakitlerini geçirebilirler.

EC’nin tüm eğitim materyalleri üst seviyede donanıma sahiptir. Sınıflar 13 kişiliktir bazı özel durumlarda en fazla 15 olabilir. Sınıftaki öğrenci sayısının çok fazla olmama sebebi eğitmenlerin öğrenciler ile bireysel olarak da iletişimde olup onlara kolayca yardım edebilmelerine imkan sağlamaktadır.

Okulda aynı bilgisayar odası, çalışma alanı ve boş zamanlarında vakitlerini geçirebilecekleri ortak alanlar bulunmaktadır.

Sunulan Programlar: General English, Academic English, Semi-Intensive English, Intensive English, Business English, English in the city, IELTS, TOEFL

Konaklama Türü: Öğrenciler aile yanı ve ya öğrenci yurdu seçeneğini değerlendirebilirler. 18 yaşından küçük öğrencilerin aile yanında konaklaması zorunludur.

Vancouver Dil Okulları

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.

BİLGİ İSTEK FORMU

TOP