Brighton-Dil-Okullari

Brighton Dil Okulları

Brighton Dil Okulları:

Brighton, İngiltere’nin en ünlü sahil beldelerinden bir tanesidir. Londra'nın güneyinde bulunur ve trenle yaklaşık 1 saat uzaklıktadır. Tertemiz plajları, eğlenceli yaşantısı, hareketli sokakları birçok kişi tarafından ilgi ile karşılanmaktadır. Merkezi iskelede yer alan Brighton İskelesi, 1899 yılında açılmıştır. Brighton’a giden tüm turistler mutlaka Brighton Pier’e uğrar oranın tadını çıkartırlar. Etrafında bir çok yiyecek ve içecek yeri bulunmaktadır. Aynı zamanda bu sevimli yer gece hayatı, festivalleri ve etkinlikleri ile adından sıkça söz ettiren yerlerdendir.

  • EC
  • Embassy English
  • Eurocentres
  • Kings College
  • LSI
  • St. Giles International
  • Stafford House

EC

Okul Hakkında: Birçok şehirde eğitim veren EC dil okullarının Brighton’da şehir merkezinde konumlanmıştır. Modern bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda deniz kıyısına yakın oluşu öğrencilere büyük avantaj sağlamaktadır.

EC’de 16 derslik bulunmaktadır ve ortalama sınıf mevcudu 13’dür. Okulda bilgisayar odası kütüphane, öğrenci ortak alanları ve bina içerisinde cafe bulunur. Tüm sınıflar donanımlıdır ve öğrenciye en iyi kalitede eğitim sunar.

Sunulan Programlar: General English, Academic English, Business English, IELTS.
Konaklama Türü: Öğrenciler aile yanı ortak daire ve ya öğrenci yurdu seçeneğini değerlendirebilirler.

Embassy English:

Okul Hakkında: Embassy English Bellerby’s College kampüsünde eğitim vermektedir. Tren istasyonunun hemen arkasında olan bu okul konforlu ve teknolojik bir kampüse sahiptir. Okulun içerisinde kafeterya, bilgisayar odası, yemekhane, ortak alanlar ve üniversite başvuru merkezi bulunmaktadır.

Sınıflar tam donanımlıdır ve öğrenciye bütün imkanları sunar. Sınıflar en fazla 15 kişiliktir. Özel eğitim kadorsu çok deneyimlidir ve öğrenciye her alanda yardım etmeye hazırdır. Embassy English özellikle Brighton’da en popüler olan dil okullarından bir tanesidir. Kampüs büyük olduğu için öğrenciler hiç sıkılmadan okulun içerisinde diledikleri kadar vakit geçirebilirler.

Sunulan Programlar: General English, Beginner English, Intensive English, Business English, TOEFL, IELTS.
Konaklama Türü: Aile yanı ve ya öğrenci yurdu seçenekleri mevcuttur.

Eurocentres:

Okul Hakkında: Eurocentres Brighton dünyaca ünlü Royal Pavillon’un karşısında yer almaktadır. Sahile inmek için 5 dakikalık bir yürüme mesafesi yeterlidir. Öğrenciler diledikleri zaman 5-10 dakika yürüme mesafesinde olan alışveriş merkezine ve ya arkadaşlarıyla vakit geçirebileceği restoranların bulunduğu ana caddesine rahatlıkla ulaşabilir. Okul aynı zamanda sahilde bulunan Brighton Pier’e çok yakındır. Brighton Pier özellikle yaz aylarında yerel halkın ve tüm turistlerin en uğrak mekanlarından bir tanesidir.

Eurocentres öğrencilerin rahat edebilecekleri klimalı sınıflar, öğrenci ortak alanı, bilgisayar odası ve kütüphane sunmaktadır. Sınıflarda maksimum 15 kişi bulunmaktadır. Aynı ülkeden olan öğrencileri aynı sınıfa koymamaya her okul gibi özen gösterirler. Eğer yoğun bir dönem değilse sınıflarda ortalama 12 kişi bulunmaktadır.

Sunulan Programlar: General English, Business English, TOEFL, IELTS.
Konaklama Türü: Aile yanı ve ya öğrenci yurdu seçenekleri bulunmaktadır. Öğrenci yurtlarında minimum yaş sınırı 18’dir.

Kings College:

Okul Hakkında: Brighton ünlü tatil merkezlerinden bir tanesidir. Özellikle yazları çok renkli ve hareketlidir. Kings Brighton tam merkezde yer almaktadır. Merkezde olması sebebi ile alışveriş merkezleri, kafeler, restoranlar ve sahil kenarı yürüme mesafesindedir.

Öğrenciler okulda bilgisayar odası, kafeterya, ortak alan gibi bir çok olanağa sahiptir. Boş zamanlarında öğrenciler aynı zamanda Brighton’un vazgeçilmezi olan Brighton Pier’de keyifli vakit geçirebilirler. Sınıflar en fazla 15 kişiliktir. Yaz aylarında yoğun ve popüler bir bölge olması sebebi ile Türk oranı fazla olabilir.

Sunulan Programlar: Intensive English, English + Marketing, IELTS.
Konaklama Türü: Aile yanı ve ya öğrenci yurdu seçenekleri mevcuttur.

LSI:

Okul Hakkında:n LSI Brighton’un merkezinde eğitim vermektedir ancak 2 kampüsten meydana gelmektedir. Bu iki kampüs arasındaki uzaklık yürüyerek sadece dakikadır. Brighton eğlenceli ve huzurlu bir yerdir bu sebep ile öğrenciler hem eğlenir hem de okulda geçirdikleri vakitler içerisinde öğrenirler.

Okulda 29 adet sınıf mevcuttur ve sınıflar maksimum 15 kişiliktir. Sınıflarda projektör bulunmaktadır. Ders dışında öğrencilerin dinlenebileceği bir ortak alan bulunmaktadır.LSI bahçe içerisindedir ve öğrenciler diledikleri zaman bahçede piknik yapabilir, kahvelerini yudumlarken sosyalleşebilirler.

Sunulan Programlar: General English, Intensive English, Business English, Academic English, IELTS, TOEFL, Adventure English, Club 40+, Family Programs.
Konaklama Türü: Aile yanı ve ya öğrenci yurdu seçenekleri mevcuttur.

St. Giles International:

Okul Hakkında: St. Giles International Brighton’un kalbinde Royal Pavillon’un tam karşısında eğitim vermektedir. Aynı zamanda sahile ve alışveriş merkezine yürüyerek yalnızda bir dakikalık bir mesafededir. Bunun yanı sıra Brighton’da otobüs ile seyahat etmek oldukça basittir bu yüzden öğrenciler en uzak yere bile çok kısa sürede ulaşabilirler. Hafta sonu Londra’yı gezmek isteyen öğrenciler tren ile yalnızca 50 dakika içerisinde Londra’ya seyahat edebilirler.

33 dersliği bulunan St. Giles’ın sınıfları maksimum 12 kişiliktir. Okulun içerisinde kefeterya, dinlenme alanı ve çalışma alanı bulunmaktadır. Bütün sınıflarda akıllı tahta ve projektör vardır. Öğrenciler diledikleri zaman ücretsiz internetten faydalanabilir.

Sunulan Programlar: General English, Beginners English, Business English, English for University Studies, Cambridge Exam Prep, General English + Art and Design
Konaklama Türü: Aile yanı, öğrenci rezidansı, otel ve konuk evleri seçenekleri mevcuttur.

Stafford House:

Okul Hakkında: Stafford House Brighton’da modern bir binada eğitim vermektedir. Şehir merkezine yalnızca 10 dakikalık bir mesafededir. Çevresinde birçok alışveriş merkezi bulunmaktadır.
Öğrenciler aynı zamanda okulun içerisinde öğrenci ortak alanlarına, bilgisayar odasına, kantine, kütüphaneye ve çalışma odalarına kolaylıkla erişim sağlar.

Sunulan Programlar: General English, Intensive English, IELTS.
Konaklama Türü: Aile yanı ve ya öğrenci yurdu seçenekleri mevcuttur.

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.

BİLGİ İSTEK FORMU

TOP