San Francisco Dil Okullari

San Francisco Dil Okulları

San Francisco, Kaliforniya eyaletinin kuzeyinde yer almaktadır. Nüfusu bir milyona yakındır ve dünyanın en çok ziyaret edilen şehirlerinden bir tanesidir. Ünlü kızılağaç ormanı olan Muir Woods Ulusal Anıtı San Francisco’da olup yıllardır birçok turistin gözdesi olmuştur. Birazcık heyecan ve adrenalinden hoşlananlar Six Flags Discovery Kingdom’u ziyaret edebilir aynı zamanda içerideki sergilere uğrayıp günlerini değerlendirebilirler. Tabi ki de San Francisco’nun olmazsa olmazı Golden Gate Park herkesi kendine hayran bırakmaktadır. 410 hektarlık bir bahçe içerisinde göller, piknik alanları, oyun alanları, parklar, anıtlar ve daha birçok şey bulunur.

EC San Francisco

Okul Hakkında: EC İngiltere, Amerika, Kanada ve Malta’da toplam 17 merkezde hizmet vermekte olan bir okuldur. EC San Francisco merkeze çok yakındır. Union meydanı, Çin Mahallesi, SoMa ve Market Caddesi sadece yürüme mesafesindedir.

Okul uzun bir binada yer alır ve 18. katta eğitim vermektedir. Okulun bulunduğu binanın içerisinde donanımlı sınıflar, kütüphane, bireysel çalışma odaları, Starbucks, kafe, restoran ve öğrenci ortak alanları bulunmaktadır. Toplamda 15 adet sınıfı vardır ve maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim verilir.

Sunulan Programlar: Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, TOEFL Hazırlık,

Konaklama Türü: Aile yanı konaklama, yurt ve apart otel seçenekleri mevcuttur.

ELS, San Francisco at Dominician University of California

Okul Hakkında: ELS, Amerika ve Kanada’da 60’tan fazla merkezde eğitim veren köklü bir dil okuludur. Eğitimleri akademik eğitim gibidir ve merkezlerinin çok büyük bir kısmı üniversite kampüsüdür. Golden Gate Köprüsüne çok yakın mesafedeki küçük kasaba olan San Rafael’de konumlanmaktadır ve Dominican University of California’nın kampüsünde hizmet vermektedir. Öğrenciler için bu çok avantajlıdır çünkü diledikleri gibi üniversitenin olanaklarından faydalanma hakkına sahiptirler.

Okulun içerisinde bilgisayar laboratuvarları, kütüphane, öğrenci salonu ve klimalı sınıflar bulunmaktadır. Ortalama sınıf mevcudu 12’dir popüler zamanlarda maksimum 15’e çıkabilir. Öğretmenlerin kalitesi en üst seviyededir ve öğrenciyi gerçekten erişmek istediği noktaya en kısa zamanda getirirler.

Sunulan Programlar: Yoğun İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, American Explorer

Konaklama Türü: Kampüs dışı öğrenci yurdu ve aile yanı konaklama seçenekleri mevcuttur.

Kaplan International, San Francisco

Okul Hakkında: Kaplan International 40 yıllık bir eğitim tecrübesiyle Amerika, İngiltere, Kanada, İrlanda, Avustralya, Malta’da toplam 43 merkezle hizmet vermektedir.

Kaplan-San Francisco merkezi Union Square’de bulunur ve Macy’s ile Modern Sanat Müzesine yürüyerek birkaç dakikalık bir mesafede konumlanmıştır. Sınıfları modern ve donanımlıdır, öğrenciler tüm ihtiyaçlarını karşılayacak araç gereçlere sahiptirler. Her merkezde olduğu gibi ücretsiz wifi mevcuttur. Hafta içi yorulan öğrenciler hafa sonları okulun düzenlediği Napa Valley, Los Angeles ve ya Yosemite gezilerine katılabilirler.

Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, TOEFL Hazırlık, Akademik Yıl / Semester, GMAT – GRE

Konaklama Türü: Aile yanı ve öğrenci rezidansı seçenekleri mevcuttur.

LSI San Francisco/Berkeley

Okul Hakkında: LSI Amerika, İngiltere, Kanada, Malta, Yeni Zelanda ve Avustralya’da faaliyet göstermektedir. Okullar modern döşenmiş ve öğrenciler için keyifli bir hale getirilmiştir. Berkeley San Francisco körfezi boyunca uzanan ve University of California kampüsü etrafında bulunan birçok kafe, restoran, mağazaya ev sahipliği yapan bir öğrenci şehridir. Okul merkezde iki katlı bir binada bulunur. Öğrenciler diledikleri zaman rahatça seyahat edebilirler çünkü tren istasyonuna sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir.

Kampüste toplam 12 adet sınıf bulunmaktadır ve sınıfların mevcudu maksimum 15’dir. Okulun içerisinde öğrenciler için dinlenme salonu, ücretsiz wifi ve interaktif tahtalarla donatılmış sınıflar mevcuttur.

Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, TOEFL, GMAT, SAT, Adventure English

Konaklama Türü: Aile yanı, yurt ve otel konaklamaları mevcuttur.

ELS-San Francisco at Dominican University

Okul Hakkında: ELS, Amerika ve Kanada’da 60’tan fazla merkezde eğitim veren köklü bir dil okuludur. Eğitimleri akademik eğitim gibidir ve merkezlerinin çok büyük bir kısmı üniversite kampüsüdür. ELS San Francisco Dominician University’nin kampüsünde bulunmaktadır.

Okulda bilgisayar odası, kütüphane, öğrenci salonu ve klimalı derslikler bulunmaktadır. Öğrenciler ücretsiz internetten diledikleri gibi faydalanabilirler. Sınıflarda ortalama kişi sayısı 12’dir, yaz aylarında 15 kişiye kadar yükselebilir.

Sunulan Programlar: Yoğun İngilizce, Yarı-Yoğun İngilizce, American Explorer

Konaklama Türü: Kampüs dışı öğrenci yurdu ve aile yanı seçenekleri mevcuttur.

Amerika Dil Okulları

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.

BİLGİ İSTEK FORMU

TOP