Miami Dil Okulları

Miami Dil Okulları

Miami, Florida eyaletinde Atlas Okyanusu kıyısında yer almaktadır. Amerika’nın en temiz şehirlerinden biri seçilmiştir ve tropikal bir iklim hakimdir. Miami sıcağı seven ve su sporlarından keyif alan tüm öğrenciler ve turistler için en uğrak şehirlerden bir tanesidir. Ünlü Everglades Milli Parkı, Miami Seaquarium ve Coconut Grove bu bölgededir. Grove Mami’nin orijinal mahallesidir ve bohem bir atmosfere sahiptir. Restoranlar ve alışveriş merkezlerinin yanı sıra öğrenciler Amerika’nın en büyük tropik vahşi yaşamını sergileyen Everglades Milli Parkı’na uğrayabilir ve küçük bir bot turuna çıkıp etrafı izlemenin tadını çıkartabilirler.

EC

Okul Hakkında: EC İngiltere, Amerika, Kanada ve Malta’da toplam 17 merkezde hizmet vermekte olan bir okuldur. South Beach’in göbeğinde şehrin simgesi olan bir binada yer almaktadır. EC Miami’nin bulunduğu yer, Miami’nin en hareketli caddelerinden biri olan Lincoln caddesi üzerinde konumlanmaktadır. Lincoln Caddesinde birçok restoran, kafe, alışveriş merkezi bulunmaktadır.

Okulda ücretsiz wifi imkânı, kütüphane, donanımlı sınıflar, öğrenci salonu ve bireysel çalışma odaları bulunmaktadır. 9 derslikten oluşan EC Miami’de maksimum sınıf mevcudu 15’dir. Kış aylarında ortalama 12 kişiye düşmektedir.

Sunulan Programlar: Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Cambridge Hazırlık

Konaklama Türü: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.

ELS Miami

Okul Hakkında: ELS, Amerika ve Kanada’da 60’tan fazla merkezde eğitim veren köklü bir dil okuludur. Eğitimleri akademik eğitim gibidir ve merkezlerinin çok büyük bir kısmı üniversite kampüsüdür. ELS Miami, Barry University kampüsünde yer almaktadır. Bary Üniversitesi yaklaşık 10.000 öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır ve şehir merkezine 20 dakikalık bir mesafededir.

Okulda bilgisayar odası, kütüphane ve klimalı derslikler bulunmaktadır. Öğrenciler ücretsiz internetten diledikleri gibi faydalanabilirler. Sınıflarda ortalama kişi sayısı 12’dir, yaz aylarında 15 kişiye kadar yükselebilir.

Sunulan Programlar: Yarı – Yoğun İngilizce, Yoğun İngilizce, American Explorer, Yöneticiler için İngilizce

Konaklama Türü: Kampüs içi öğrenci yurdu ve aile yanı seçenekleri mevcuttur.

Kaplan International

Okul Hakkında: Kaplan International 40 yıllık bir eğitim tecrübesiyle Amerika, İngiltere, Kanada, İrlanda, Avustralya, Malta’da toplam 43 merkezle hizmet vermektedir. Okulları modern döşenmiştir ve hepsi şehir merkezindedir.

Kaplan International Miami, sahile yürüme mesafesinde olup Miami metrosuna iki dakikalık bir yürüme mesafesindedir. Sınıfların hepsi modern, donanımlı ve Miami sıcağına karşı klimalıdır. Tüm sınıflar en fazla 15 kişiliktir. Tarihi Coral Gables öğrencilerin dersten sonra en uğrak yerlerinden bir tanesidir çünkü birçok restoran, kafe, mağaza ve var bu bölgede bulunmaktadır.

Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, TOEFL Hazırlık, GMAT, GRE

Konaklama Türü: Aile yanı ve öğrenci yurdu seçenekleri mevcuttur. Aile yanları okula minimum tren ile 45 dakikalık bir mesafededir. Öğrenci evleriyse okula daha yakındır toplu taşıma ile ortalama 25 dakika sürmektedir.

Amerika Dil Okulları

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.

BİLGİ İSTEK FORMU

TOP