ELS_web_slider

ELS Dil Okulları

ELS Dil Okulları

Amerika'nın En İyi Dil Okulunda İngilizce Dil Eğitimi

Amerika'nın en büyük ve en iddialı dil okulu ELS dil okulları ihtiyacınız olan İngilizce bilgisini sizlere en kısa sürede kazandırmak amacıyla çok çeşitli programlar sunar:

  • Akademik İngilizce Programları
  • TOEFL ibt Hazırlık Programları
  • Genel İngilizce Programları
  • Yarı-Yoğun İngilizce Programları
  • İş İngilizcesi
  • Gençlik ve Genç Yetişkin Programları

ELS Dil Okulları

12 Farklı Seviye

ELS öğrencilerine 12 farklı seviyede öğretim sunar.  Okulun ilk günü yapılan İngilizce seviye belirleme sınavının sonucunda hangi seviyeden başlayacağınız belirlenir. Her seviye 4 hafta sürer ve öğrencinin gösterdiği gelişim titizlikle kayda alınır. 4 haftayı başarıyla bitiren öğrenciler bir üst seviyeye geçmeye hak kazanırlar.

ELS Dil Okulları

600’den fazla Üniversiteye Geçiş Kolaylılığı

ELS’in son kuru olan 112. seviyeyi tamamlayan öğrenciler TOEFL ya da IELTS sınav sonucu sunmalarına gerek kalmadan, Amerika’da 600’den fazla üniversite için İngilizce gerekliliğini yerine getirmiş sayılırlar. Seviye 112 Tamamlama Sertifikası almak için (Akademik Ingilizce için) en az 12 hafta eğitim almanız ve 112. Seviyeyi tamamlamanız gerekmektedir.

ELS Dil Okulları

Muhteşem Kampüslerde Konaklama

Öğrencilerin yaşantılarını kolaylaştırmak ve mutlu olmalarını sağlamak için üniversite kampüslerindeki çoğu ELS merkezi öğrenci yurdu hizmetini sunmaktadır. Bu fırsat öğrenciye kampüs hayatını tanıma ve üniversite öğrencileri ile vakit geçirme şansı sunar. Aynı zamanda kampüs içerisinde olan ELS merkezlerinde; öğrenci kendi isteğine göre üniversite derslerine katılımcı olarak dahil olabilir.

Öğrenci eğer yurtta kalmak yerine aile yanını tercih ediyor ise tüm ELS merkezleri İngilizce konuşan bir ailenin yanında konaklama seçeneği sunmaktadır. ELS aileleri özenle seçer, aileler öğrencinin kendi evlerinden uzaklaştıklarında en konforlu ve huzurlu şekilde konaklamalarını sağlamayı amaçlar.

ELS’İN MUTLAKA SİZE UYGUN BİR MERKEZİ VAR!

ELS Harita

Amerika'nın En Güzel Kampüslerinde Eğitim

Aşağıdaki listeden görebileceğiniz üzere turuncu ile işaretlenmiş ELS merkezleri o merkezin kampüs içerisinde olduğunu göstermektedir.

Kırmızı olan ELS merkezleri ise üniversiteye bağlı olan, kampüsün çok yakınında olan merkezleri göstermektedir. Kampüse bağlı olan bu merkezlerin anlamı; merkezin bağlı olduğu üniversitenin tüm imkanlarından öğrencinin faydalanabilmesidir.

Şehir merkezinde olan ELS okulları ise sarı ile gösterilmiştir. Bu okullar herhangi bir üniversiteye bağlı değildir, şehir merkezinde yer alırlar.

esl-dil-okuluna-bagli-universiteler

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.

BİLGİ İSTEK FORMU

TOP