Hakkımızda   /   Blog   /   Haberler  /  İletişim

Master Düzeyi Sertifika Programları

UC Santa Cruz, Amerika’nın en prestijli devlet üniversitesi sistemi olan University of California’nın 10 kampüsünden biridir. San Francisco’ya 1 saat uzaklıktadır. 2012 yılında sadece araştırma için 155.5 milyon dolar harcayarak ülke genelinde 120. en büyük araştırma üniversitesi olarak listelenmiştir.

U.S. News & World Report tarafından 2017 yılında Amerika genel sıralamasında 79. sırada olarak listelenmiştir. Academic Ranking of World Universities sıralamasına göre ise 2016 yılında dünya genelinde 83. sırada listelenmiştir.

UC Santa Cruz, Amerika’da 9 aylık bir programın arkasından 1 yıllık çalışma izni kazanılan Master Düzeyi Sertifika Programlarının olduğu nadir okullardan bir tanesidir.

Silikon Vadisi’nde bulunan UC Santa Cruz kampüsünde öğrenciler aşağıdaki alanlardan birinde 9 aylık eğitim üzerine 1 dönem staj yapma imkanı kazanabilir, programlarını tamamladıktan sonra ise tam zamanlı bir işe girip bir senelik OPT imkanlarını değerlendirebilirler.

UC Santa Cruz’da sunulan sertifika programları, süreleri ve ücretleri aşağıdaki gibidir. Detaylı bilgi ve başvuru evrakları için bizimle 0216 363 11 60 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.