Amerikada-sertifika

Amerika Sertifika

Amerika’da Sertifika Programları

Amerika’da prestijli okullarda eğitim görme şansı tanıyan sertifika ( extension ) programları, master gibi akademik eğitim almak yerine daha özel alanda yoğunlaşıp teorik ve pratik eğitim almak isteyen tüm öğrencilere uygundur. Giriş koşulları Amerika’da master başvurusuna göre daha kolaydır. GMAT / GRE istemez ve başlangıç tarihleri esnektir. İşletme, Pazarlama, IK gibi alanların yanısıra Müzik, Dizayn gibi alanlarda da programlar mevcuttur.

Amerika’nın UCLA, UC Berkeley, Boston University gibi en iyi üniversiteleri bünyesinde sunulan bu programlar kabul şartları ve yoğunlaştıkları konular bakımından çok çeşitlilik gösterirler. Bazı programlar üniversite mezuniyeti ve 2 yıl full-time is tecrübesi şartı ararken bazıları için lise diplomasi ve geçerli bir TOEFL skoru yeterli olabilmektedir.

Program süreleri üç aydan başlayarak, üç yıla kadar çıkar. Program ücretleri 5200$’dan başlar. Öğrenciler programlardan sonra isteğe bağlı olarak staj yapabilirler.

Sertifika eğitimleri de master eğitimleri gibi Amerika’da 9 aylık bir eğitim aldıktan sonra yaşama çalışma şansı sağlayan OPT ( Optional Practial Traning ) hakkını verir.

Sertifika eğitimleri akademik bir ilerleme istemeyen ya da ortalaması master yapmaya yetmeyen, daha uygun bütçelerle prestijli eğitim almak isteyen tüm öğrencilere uygundur.

 

Extension Programına Sahip Okullarımız

  • UCLA
  • UC Berkeley
  • UC Irvine
  • UC San Diego
  • UC Davis
  • Baruch College
MASTER SERTIFIKA
MINIMUM 2 YIL MINIMUM 3 AY
OPT HAKKI VAR OPT HAKKI VAR

 

YUKSEK MALIYETLI DUSUK MALIYETLI
AKADEMIK ILERLEME ICIN UYGUN SEKTOREL ILERLEME ICIN UYGUN
GMAT / GRE ISTER GMAT / GRE ISTEMEZ

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.

BİLGİ İSTEK FORMU

TOP