Regents University London

Regent's University London

Regent's University London; Londra'nın tek bağımsız, kar amacı olmayan, Regent's Park ve Marylebone'da yaşayan kozmopolit bir topluluğa sahip olan İngiltere’de ki üniversitelerden bir tanesidir.

Burada okumayı seçen öğrenciler, onları birey olarak geliştiren bir eğitim alacaklarından emin olabilirler. Regent University London mezunları, kendine güvenen, kozmopolit ve birbirlerine bağlıdır. Onlar, küreselleşmiş bir dünyada kendi markalarını yaratmaya hazır bağımsız düşünürlerdir.

Dünya’nın dört bir yanından gelen insanlar için İngiltere’de ki bu güzel üniversite bir buluşma noktası haline gelmiştir. 140'tan fazla ülkeyi kampüste temsil etmektedirler. Bu son derecede kozmopolit olan topluluk, sınırlar olmaksızın, perspektiflerin değişimini, deneyimleri paylaşmayı ve diyaloğu geliştirmeyi mümkün kılan kültürel zenginliği sağlamaktadır. Avrupa'dan Asya'ya, Afrika'dan Avustralya'ya, Amerika'dan Ortadoğu'ya kadar tüm dünyadaki ortak kurumları bulunur.

Regent’s University London; öğrencileri mezun olduktan sonra, dünyanın herhangi bir yerinde güvenle çalışmaktadır. Tüm öğrencileri okudukları süre boyunca staj ve iş deneyimi yapmaya teşvik edip kariyer hedeflerini güvence altına alabilmek için kariyer danışmanları ile onlara danışmanlık ve destek vermektedirler.

Regent's University London, Londra'nın merkezinde Regent Parkı'nın kalbinde yer almaktadır. Öğrencilerine, yüksek derecede kişisel ilgi, muhteşem olanaklar ve okudukları süre boyunca destek sağlamaktadır. Misyonları, programlarının çeşitliliği, öğretme şekilleri, öğrencilerin uluslararası karışımı ve güzel kampüslerinin konumunun bütünleşmesiyle birlikte; üniversitedeki eğitimi özel bir deneyim haline getirmek için katkı sağlamaktır. İngiltere’de ki bu donanımlı üniversite Aşağıdaki programlarının öncülüğünde birçok çeşitli program sunmaktadır.

  • Business & Management
  • Fashion & Design
  • Film, Media & Performance
  • Liberal Arts & Humanities
  • Psychotherapy & Psychology

Undergraduate programlarının yanı sıra Regent's University London, dünya çapındaki son gelişmeler ve gelişmeleri yansıtan çeşitli dinamik postgraduate (lisansüstü) programlar da sunmaktadır.

  • Business & Management
  • Fashion & Design
  • Film, Media & Performance
  • Politics & International Relations
  • Psychotherapy & Psychology

Undergraduate ve Postgraduate programlarının yanı sıra; sertifika, dil eğitimi, kısa kurslar ve uzmanlık programları, İngilizce dışında yabancı dil kursları, MPhil ve Doktora eğitimini de vermektedir.

Konaklama seçenekleri arasında ev, öğrenci kampüsleri bulunur. Eğer İngiltere’de ki bu eşsiz üniversitede eğitim almak istiyorsanız bir diğer seçenek de zone 1 de olan Urbanest St Pancras’dır. Kampüse çok yakın olmasıyla avantaj sağlayan, mükemmel kalitesiyle büyüleyen bir konaklama imkanına sahip olan bu kampüs; tamamen döşenmiş, her şey dahil stüdyoları ve daireleri, wifi, güvenli erişim ve 7/24 erişim sağlayabileceğiniz bir destek ekibine sahiptir.

İngiltere’de ki konumu ile ulaşım, etkinlik, merkeze olan yakınlığı ile popüler olan bu üniversitede; kampüs dışı etkinliklere yakın olmasının yanı sıra kampüs içerisinde de birçok imkân sunmaktadır. Öğrenci Birliği, barbeküler, partiler, kulüp geceleri, karaoke akşamları, tekne partileri gibi çeşitli sosyal etkinlikler düzenler. Üniversite aynı zamanda Grand Autumn Party, mezuniyet baloları, Regent Sanat Festivali ve Regent Moda Fuarı da dahil olmak üzere yıl boyunca önemli sosyal etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır. Kampüste aynı zamanda fitness center, market, kütüphane, IT merkezi gibi faydalanabileceğiniz ve kolay erişim sağlayabileceğiniz hizmetleri de içerisinde barındırır.

regants-university-london

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.

BİLGİ İSTEK FORMU

TOP