ASBA Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

Sevgili Öğrenciler, veliler ve kariyerlerinigeliştirmek için çeşitli eğitim alternatifleri arayan arkadaşlar;

Türkiye UED Uluslararası Eğitim Danışmanlık Derneği’nin kurucu üyelerinden ve A2 Eğitim Fuarları organizatörlerinden olan ASBA 1996’da kuruldu.

ASBA danışmanlarının 20 yılı aşkın tecrübeleri, şahsi yurtdışı eğitim referansları, sürekli katıldıkları eğitimler, seminerler ve yurtdışı kampüs gezileri bu yönde olan ciddiyetimizin ve hassasiyetimizin birer göstergesidir. Yurtdışında ise NAFSA üyeliği ile uluslararası alanda danışmanlık ve bilgi birikimini sürekli arttırmaktadır.

Gelin geleceğinize uzmanlığımız ile yön vermenize yardımcı olalım. Sizin kariyerinizde amacınıza ulaşabilmeniz akademik olarak en yüksek noktaya ulaşmanıza bağlı ve bu noktaya nasıl ulaşacağınızı biz size herhangi bir ücret talep etmeden anlatmaya talibiz.

Kayıt ve eğitim süresince verdiğimiz hizmetler

  • Okul Listesinin belirlenmesi
  • Başvuru sürecinde destek
  • Burs ve asistanlık başvurularinda destek
  • Oryantasyon
  • Karşılama ve Yerleştirme Hizmetleri
  • Eğitim süresince sürekli takip ve danışmanlık hizmetleri

Biz kimiz?

Aslıhan Özenç
Ortaokul ve liseyi Italyan Lisesi’nde okudu. Lise 3. sınıfta Rotary Öğrenci Degisim Programı ile Amerika’da Long Island Islip High School’da okudu ve lise diploması aldı. Işletme ve Ekonomi ana dallarını University of West Georgia’da tamamladı. 1992 yılında eğitim danışmanlık kariyerine başladı. 1996 yılında ASBA Eğitim Danışmanlık şirketini, 2001 yılında Akare Yurtdışı Eğitim Fuarcılık şirketini kurdu. 18 yılı aşkın bir süredir universite, master ve doktorayi kapsayan egitim danışmalık bilgisini öğrencilerle paylaşmaktadir.

Didem Özenç
Ortaoklu ve liseyi Adana Anadolu Lisesinde bitirdikten sonra üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünde tamamladı. Üniversiteyi bitirir bitirmez kariyerine Koç Sistem’de başladı. Satış ve Pazarlama alanında 6 yıllık Koç Grubu deneyiminin ardından 2000 yılında Microsoft Türkiye’de tecrübesine Kurumsal Müşteri Yönetimi alanında devam etti. 8 yıllık Microsoft tecrübesinin ardından Carl Duisberg Türkiye’nin kuruluşu ve ardından ASBA Akademinin kuruluşu ile profesyonel olarak edindiği tecrübelerini girişimci olarak eğitim sektöründe devam ettirmektedir.

Başak Tezcan
2016 yılında İstanbul Üniversitesi Arkeoloji bölümünden mezun oldu. 2013 yılından bu yana yurtdışı eğitim sektöründe çalışmakta. İngiltere ve İrlanda’da bulundu. İngiltere'de üniversite yerleşimi konusunda uzmanlaştı. Ağırlıklı olarak bu ülkelerle çalıştı. Pek çok yurtdışı eğitim konulu workshop ve fuara katılım sağladı. İngiltere ve İrlanda ile birlikte Amerika, Kanada, Malta ve Avustralya’ya dil kursu , sertifika programları ve üniversite yerleşimi alanından danışmanlık yapmaktadır.

Aslı Karaoğuz
Ortaokul ve lise eğitimini Ernst-Abbe Gymnasium Oberschule de, lisans eğitimini ise Hacettepe Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümünde tamamladı. Karstadt Quelle International (izmir), TUI Destination Experience (Tantur Turizm Seyahat A.Ş, Antalya) şirketlerinin Türkiye temsilciliklerinde ihracat ve pazarlama üzerine çalıştı. 2011 senesinde İstanbul’a yerleşti. Ekim 2018'de ASBA Yurtdışı Eğitim ailesine katıldı, özellikle Almanya Üniversite yerleşimi alanında danışmanlık yapmaktadır.

Zeynep Gürses
Lise eğitimini Bellerbys College Brighton’da tamamladıktan sonra Royal Holloway, University of London'da işletme ve pazarlama alanında lisans eğitimi aldı. Uzmanlık alanı İngiltere'de lisans programları ve yüksek lisans programlarıdır. Ayrıca Amerika’da kredili yaz okulları, 18 yaş altı çocuk & Genç yaz okulu programları ve yetişkin sertifika programları alanında danışmanlık yapmaktadır.

ASBA Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık & AKADEMİ

ASBA Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık olarak, öğrencilerimizin her türlü kişisel istek, ihtiyaç ve bütçelerini göz önünde bulundurarak, her bir öğrencimize kişiye özel okul ve fiyat alternatifleri sunuyoruz. Sadece bütçenize göre veya sadece akademik ihtiyacınıza göre bir yol belirlemekten ziyade, tüm imkânlarınızı, akademik ve kişisel ihtiyaçlarınızı dinliyor, bütçenize, beklentilerinize her anlamda en uygun olan okulu ve kursu sizlerle beraber belirliyoruz.

ASBA Akademi, öğrencilerimizin yurtdışı eğitimi öncesi hazırlık sürecinde, ihtiyaç duydukları SSAT, IELTS, TOEFL, SAT/ACT SAT Subject, Essay Yazma, AP (Advance Placement) , IB Matematik, IB Ekonomi, IB İngilizce dersleri alanında uzman eğitmenler ile birebir özel program ve deneme sınavları olarak öğrencilere sunmaktadır.

ASBA Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık olarak Amerika, İngiltere ve Kanada’da resmi temsilcisi olduğumuz yüzlerce okulun yaz okulu, lisans ve yüksek lisans programları için ücretsiz danışmanlık veriyor, öğrencilik hayatınızı en mutlu ve başarılı olacağınız ülke ve okulda okumanıza destek oluyoruz.

ASBA Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık olarak Avrupa’nın incileri İtalya, Macaristan, Polonya, Almanya ve Hollanda’da yerel dil ve İngilizce programlarda yıllık 6.000 – 12.000€ arası olan lisans ve yüksek lisans programları için danışmanlık veriyor, öğrencilik hayatınızı en mutlu ve başarılı olacağınız ülke ve okulda okumanıza destek oluyoruz.

İngilizce dil eğitimi programları için Amerika, Kanada, İngiltere ve İrlanda’da uzman kadromuzla ücretsiz danışmanlık veriyor, sizi eğitiminizin başlangıcından bitimine kadar büyük bir titizlikle takip ediyoruz.

Almanca, İtalyanca, İspanyolca ve Fransızca dil eğitimi programlarında uzman kadromuzla ücretsiz danışmanlık veriyor, sizi eğitiminizin başlangıcından bitimine kadar büyük bir titizlikle takip ediyoruz.

Yurtdışında eğitim alan öğrencilerimizi yıl içerisinde belirli aralıklarla ziyaret ediyor, herhangi bir ihtiyaç ve isteklerini doğrultusunda yardımcı oluyoruz.

Dil eğitimi programlarında okul ve kurs belirleme sürecinden, kaydınıza, konaklamanızın istekleriniz doğrultusunda ayarlanmasına, seyahat planınızın yapılmasına, havaalanı transferlerinizin ister okuldan ister dışarıdan ayarlanmasına, vize dosyanızın en titiz ve profesyonel bir biçimde ayarlanmasına kadar tüm işlemlerinizi ücretsiz olarak sunuyoruz.

[fusion_li_item icon=""]Amerika, İngiltere ve Kanada’daki lisans ve yüksek lisans programlarında en güncel burs imkânlarını anında öğrencilerimizle paylaşıyor ve burs fırsatlarından yararlanmanıza yardımcı oluyoruz.[/fusion_li_item]

[fusion_li_item icon=""]Dil okullarımızın en güncel kampanyalı ücret bilgilerini öğrencilerimizle paylaşıyor ve indirimli ücretlerden yararlanmanızı sağlıyoruz. [/fusion_li_item][/fusion_checklist]

Planlarınızı daha fazla geciktirmeyin, uzman danışman kadromuzdan hemen teklif isteyin bilgi@asba.com.tr ya da hemen bilgi formumuzu doldurun, sizin için en doğru, en uygun programı belirleyelim.

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.

BİLGİ İSTEK FORMU

TOP