ELS Dil Okullari

ELS

Okul Hakkında:
ELS Dil Okulları kültür ve sanat merkezi olan Toronto’nun şehir merkezinde konumlanmaktadır. Öğrenciler okuldan çıktıklarında bir çok spor merkezi, galeri, müze ve tiyatroya yürüyerek erişebilirler. Aynı zamanda hafta arası çalışmaktan bunalan öğrenciler Niagara Şelalesi, Ottawa, Montreal, New York, Quebec, Chicago ve Boston’da harika bir hafta sonu geçirebilirler. Okulun içerisinde öğrenciler için ortak alan, çalışma odaları ve tam donanımlı sınıflar bulunmaktadır.

ELS’de dil eğitimi almanın bir diğer avantajı ise öğrenciler 112. seviyeyi tamamladıklarında herhangi bir TOEFL ve ya IELTS sınavına girmeden ELS’in anlaşmalı olduğu birçok üniversitede lisans ve ya yüksek lisans programına başvurabilirler. Bu da öğrencilerin sınav stresi yaşamadan başvurularını yapmalarına yardımcı olmaktadır.

Sunulan Programlar: Academic English, General English, Business English, Super-Intensive English, English for Executives, IELTS, TOEFL, IBT Preparation

Konaklama Türü: Aile yanı konaklaması mevcuttur. Bazı durumlarda müsait olma durumunda öğrenciye öğrenci yurdunda konaklama sunma imkanları bulunmaktadır.

Toronto Dil Okulları

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.

BİLGİ İSTEK FORMU

TOP