EC dil okullari Toronto

EC

Okul Hakkında:
Birçok şehirde eğitim veren EC dil okulları Toronto’da şehrin merkezinde harika bir konuma sahiptir. Öğrenciler hem aldıkları eğitim ile kendilerini bir adım öne taşırlar hem de boş vakitlerinde düzenlenen festivaller, sokak etkinlikleri ve konserler gibi birçok etkinliğe katılabilirler.

EC’nin tüm eğitim materyalleri üst seviyede donanıma sahiptir. Sınıflar 13 kişiliktir bazı özel durumlarda en fazla 15 olabilir. Sınıftaki öğrenci sayısının çok fazla olmama sebebi eğitmenlerin öğrenciler ile bireysel olarak da iletişimde olup onlara kolayca yardım edebilmelerine imkan sağlamaktadır.

Okulda aynı zamanda kütüphane, çalışma alanı ve boş zamanlarında vakitlerini geçirebilecekleri ortak alanlar bulunmaktadır.

Sunulan Programlar: General English, Academic English, Semi-Intensive English, Intensive English, Business English, IELTS, TOEFL, TOEIC Preparation

Konaklama Türü: Öğrenciler aile yanı ve ya öğrenci yurdu seçeneğini değerlendirebilirler. 18 yaşından küçük öğrencilerin aile yanında konaklaması zorunludur.

Toronto Dil Okulları

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.

BİLGİ İSTEK FORMU

TOP