Toronto Dil Okulları

Ontario eyaletinin başkenti olan Toronto Kanada’nın en büyük şehridir. Refah seviyesi çok yüksektir ve birçok kez yaşanılabilecek en iyi şehirler arasında gösterilmiştir. Yaşam kalitesinin yüksek olmasının yanı sıra aynı zamanda kültürel anlamda da çok zengin bir yapıya sahiptir. Konum olarak Chicago, Montreal ve Otaawa Ontario gölüne yakındır bu sebeple Toronto’da yaşayanlar için gezilebilecek yakın yerler arasına girmektedir.

Toronto’da her yıl bir çok bienal, festival, fuar ve konserler düzenlenmektedir. Bu sayede de birçok turiste ev sahipliği yapmaktadır. Öğrenciler hem okurken aynı zamanda birçok etkinliğe katılma fırsatı bulmaktadır. Bu görkemli şehirde etkinliklerin yanı sıra yer altı alışveriş merkezleri bulunur.

Toronto’da yaşayan öğrenciler kolaylıkla diledikleri yere gidebilir ve seyahat edebilirler. Toplu taşıma araçları ve sistemleri çok gelişmiştir. Aynı zamanda taksi, tramvay, otobüs ve metro seçenekler arasındadır. Toronto nemli karasal iklime sahiptir. Kışları çok soğuk ancak kuru, yazları ise sıcak ve nemlidir.

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.

BİLGİ İSTEK FORMU

TOP