Dünya’nın en gelişmiş ülkelerinden biri olan Kanada’ya her yıl dünyanın birçok farklı ülkesinden farklı demografik özelliklere sahip çok sayıda insan göç ediyor. Ülkenin yüksek kaliteli eğitim imkanları, gelişmiş refah düzeyi ve büyük ekonomisinin ihtiyaç duyduğu iş gücü ülkenin yoğun göç almasının en başlıca sebepleri.

Farklı göçmenlik sınıfları ile kişilerin eğitim düzeyleri, yaşları, dil bilgileri ve iş tecrübelerine göre bir puan sistemine dahil olarak, beklenen ortalama puan seviyesini karşılamaları gerekmektedir. Halihazırda beklenen puanı karşılayamayan kişiler özel danışmanlık ile kişiye özel belirlenecek dil eğitimi, sertifika/diploma programları, kolej/lisans/yüksek lisans eğitimleri gibi eğitim programlarıyla kalıcı oturuma başvurma hakkı kazanabilecekleri puan seviyesine getirilerek, kendilerine uygun göçmenlik sınıfına uygun hale getirilirler.

ASBA Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak Kanada göçmenlik başvurularınızda göçmenlik uygunluğu ve sınıfının belirlenmesi, kişiye uygun göçmenlik senaryolarının belirlenmesi, belirlenen senaryolara uygun eğitimlerin önerilmesi ve ilgili eğitimlere başvuru-kabul süreçlerinin yürütülmesi, vize danışmanlığı, kalıcı oturum başvuru süreci danışmanlığı gibi göçmenlik için gerekli ilk adımdan son adımınıza kadar her aşamada profesyonel danışmanlık sağlıyoruz.

Ayrıntılı bilgi talepleriniz ve başvurularınız için aşağıdaki bilgi iletişim formumuzu hemen doldurun, size ulaşalım.

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.

4/5 - (2 votes)