LAL-IELS Language Centres

LAL-IELS Language Centres

Okul Hakkında:
Sliema şehrinde bulunan Lal-IELS Malta’nın başkenti olan Valetta’ya yalnızca 20 dakikalık bir yürüyüş mesafesindedir. Sliema renkli yaşantısı ve deniz kıyısında olması ile Malta’ya giden bir çok öğrencinin tercihidir. Okulda yaklaşık 100 adet sınıf bulunmaktadır. Her sınıfta maksimum 15 öğrenci öğrenim görmektedir.

LAL okul olarak modern bir yapıya sahiptir. Sınıfların hepsi tam donanımlıdır. Öğrenciler ücretsiz olarak okulun internetinden faydalanabilirler. Aynı zamanda ders aralarında ve ya öğle arasında okulun kafeteryasından da faydalanabilirler. Kütüphanede ders çalışmayı seven öğrenciler içinde uygun bir merkezdir. Ders aralarında beraber vakit geçirmek isteyen öğrenciler onlar için ortak alanlar bulunmaktadır.

Yaş Grubu: 16 +

Sunulan Programlar: General English, Intensive English, Business English, Ielts, English for Academic Purposes, TOEIC, Conversation English, Academic English, CELTA.

Konaklama Türü: Öğrenciler aile yanı, öğrenci yurdu, hotel ve ya konuk evi seçeneğini değerlendirebilirler. Aile yanı dışındaki tüm seçenekler 18 yaşından büyük olan öğrenciler için geçerlidir.

Sliema Dil Okulları

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.

BİLGİ İSTEK FORMU

TOP