YURTDIŞINDA SINAVSIZ ÜNİVERSİTE

Avrupa’nın en prestijli öğrenci şehirlerinde, köklü üniversitelerde sınavsız okuma fırsatı pek çok öğrencinin üniversite okuma hayalini gerçekleştiriyor.

Avrupa’da istediğiniz bölümde okumak için TOEFL, IELTS, SAT gibi sınavlara gerek olmadan kabul alabilirsiniz, yeterli İngilizce seviyesine sahip olmayan öğrenciler için de üniversitelerin İngilizce hazırlık sınıfları mevcuttur.

  • Türkiye’deki maliyetlerle Avrupa’da Üniversite eğitimi; Dünya sıralamasında yer alan prestijli üniversitelerde çok ekonomik yaşam ve eğitim maliyetleri ile eğitim alabilirsiniz.
  • Almanya’da üniversite eğitimini devlet okullarında ÜCRETSİZ olarak alabiliyorsunuz.
  • Macaristan ve Polonya’da yıllık 3000 Euro eğitim ve çok ekonomik yaşam maliyetleri ile dilediğiniz alanda eğitim alabilirsiniz. Avrupa’nın en köklü okullarında üniversite eğitimi alın.
  • Dünya sıralamasında ilk 100 içerisinde yer alan üniversiteleri ile Hollanda’da Üniversite eğitimi alabilirsiniz. Avrupa’nın en çok tercih edilen öğrenci şehirleri; Amsterdam, Groningen, Rotterdam, Eindhoven’da okuma ve yaşama fırsatı!
  • Avrupa Birliği Diploması; Avrupa’da üniversite eğitimi öğrencilere hem prestijli bir eğitim hem de Avrupa Birliği diploması sağlıyor. Avrupa’da okumak aynı zamanda öğrenciye dünya çapında bir vizyon sahibi olma imkanı ve eğitimden sonra AB ülkelerinde yaşama ve çalışma hakkı sağlıyor.

Hemen arayın, size en uygun koşullarda üniversite alternatiflerini belirleyelim.

Sene kaybetmeden üniversiteli olma şansını kaçırmayın!

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.

Rate this post