Hazırlık Yılını Yurtdışında Okuyun

Türkiye’de hedeflediğiniz üniversiteyi kazandıysanız, ne mutlu, sizi tebrik ediyoruz.  Kazandığınız bölümün İngilizce hazırlık yılı mecburiyeti varsa, bu hazırlık yılılnı ana dili İngilizce olan bir ülkede okuma seçeneğini değerlendirmenizi isteriz.

Türkiye’de özel üniversitelerin İngilizce hazırlık programlarına eş maliyetlerle ana dili İngilizce olan ülkelerde üniversite kampüslerinde, üniversitenin kayıtlı öğrencileri ile birlikte yurt odası paylaşarak ve İngilizceyi yaşayarak öğrenin! İngilizceyi gerçekten öğrenin!

Yurtdışında Hazırlık okumanın avantajları;

  • Yapay bir dil öğrenme ortamında olmayacaksınız; anadili İngilizce olan bir ülkede öğreneceğiniz dili tam anlamıyla içselleştircek ve hayatın her alanında kullanabiliyor olacaksınız.
  • Okuldaki eğitiminiz bitse bile, İngilizce konuşma ve öğrenme ortamınızın devamlılığı olacak.
  • Türkiye’deki hazırlık programlarında öğrencilerin %40’ı maalesef hazırlık yılını tekrar ediyor, anadili İngilizce olan bir ülkede alacağınız hazırlık yılı bitiminde gerekli başarıyı elde edecek ve akademik eğitiminize zaman kaybı olmadan başlayacaksınız.
  • Türkiye’d 1 yılda alacağınız hazırlık yılını, yurtdışında ortalama 6 ay gibi bir sürede tamamlayacak, hedeflediğiniz akademik başarıya ulaşacaksınız.
  • İngilizce dil eğitimi ile birlikte farklı kültürleri tanıyacak, entellektüel bir bakış açısı kazanma gibi farklılıkları da kendinize katmış olacaksınız.

 

Esnek başlangıç tarihleri ile dilediğiniz ayda eğitime başlayabilirsiniz.

Her öğrencinin bütçesine göre ülke ve okul alternatifleri mevcut. Lütfen vakit kaybetmeyin, detaylı bilgi, okul ve ülke önerileri, kayıt işlemleri için hemen bizi arayın ya da bilgi formumuzu doldurun, hemen size arayalım!

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.

Rate this post