COLUMBIA INTERNATIONAL COLLEGE

70 farklı ülkeden 1700’den fazla öğrencinin eğitim aldığı Columbia International College, özellikle uluslararası öğrenciler için tasarlanmış teknik ekip ve ekipmanı ile 35 yıllık bir tecrübeye sahiptir.
1979 yılında kurulmuş olan Columbia International College, Kanada’nın Ontario bölgesinde Hamilton şehrinde yer almaktadır. Pek çok açıdan tercih edilen okulumuz özellikle öğrenciye gösterdiği bire bir ilgi ile özellikle uluslararası öğrenciler için tercih sebeplerinin başında gelmektedir. Öğrenciler ve aileler için yabancı bir ülkede ve okulda eğitim alırken en çok endişe duyulan konularda Columbia International College tam güven politikası ile hizmet vermektedir:
Güvenlik: Columbia International School, yurtta konaklama sağlamaktadır. 5 farklı yurdunda da 7/24 güvenlik mevcuttur. Okuldan yurda- yurttan okula servis hizmeti vardır.

Sağlık: Okul kampüsünde ve yurtlarda mutlaka hemşire bulunmaktadır. Hasta olan öğrenciler mutlaka her gün ziyaret edilmektedir. Okulda çalışan hemşireler uluslararası öğrencilerle iletişim kurma noktasında da tecrübelidir.   

Konaklama: 5 farklı yurda sahip okulumuzun tüm yurtları kendilerine aittir ve sadece Columbia International College öğrencileri kalmaktadır. Erkek ve kız öğrenciler için yurtlar ayrı ayrıdır. Yurtlar 7/24 açık ve /24 güvenlik kontrolü altındadır. Tüm yurtlarda öğrencilerin her türlü ihtiyacına cevap vermektedir. Tatil günlerinde de açık olan yurtlarda da öğrenciler başka bir yerde konaklama ihtiyacı duymazlar.

Yemek Servisi:  Yıl boyunca günde 4 öğün yemek servis edilmektedir. Profesyonel şefler kontrolünde öğrencilerin yemek alışkanlıklarına varsa diyet programlarına özel yemekler hazırlanmaktadır. Hem okulda hem de yurtta yüksek kalitede, özenli, temiz, güvenli ve uluslararası yemek kültürüne açık servis anlayışı hâkimdir.

Eğitimde Yüksek Kalite: Columbia International College’da akademik kadronun %40’ı doktora veya master dercesine sahip eğitmenlerden oluşmaktadır. 15-20 kişilik küçük sınıflarda, öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına yönelik yüksek standartlarda eğitim programları hazırlanmaktadır.

Esnek Akademik Takvim: Yıl içerisinde 3 farklı akademik dönem seçeneği ve öğrencilerin kendi ihtiyaç, ilgi alanı ve kişisel eğilimlerine ve başarılarına göre ders seçebilme imkânı.

İngilizce Hazırlık:  Anadili İngilizce olmayan ve İngilizcesi yeterli seviyede olmayan uluslararası öğrenciler için sunulan İngilizce hazırlık sınıfları öğrencilerin çok daha özgüvenli bir şekilde akademik eğitimlerine başlamalarını sağlayabilmektedir.

Okul Maliyeti: Yıllık eğitim, konaklama, yemek, genel masraflar dâhil her şey toplam maliyeti: 30.000 Kanada Doları ile 37.000 Kanada doları arasındadır.

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.

Rate this post