Kanada’da lise kayıtları devam ediyor.

Lise döneminden itibaren eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimizin şansı hala devam ediyor.

Özellikle Kanada, eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimize kaliteli bir eğitim ortamının yanı sıra güvenli ve renkli bir öğrenci yaşamı sunuyor.

Aşağıda Kanada’daki en popüler bir devlet bir özel, iki okulumuzun bilgilerini görebilirsiniz. Daha çok okul seçeneği ve başvuru detayları için lütfen bizimle iletişime geçin.

COLUMBIA INTERNATIONAL COLLEGE

Columbia International College, Toronto’ya 40 dk uzaklıkta, Kanada’nın yüzölçümü olarak en büyük lisesi. University of Toronto, York University gibi Kanada’nın en iyi üniversiteleri, özel liseler arasında Columbia International College’ı öneriyor.

70 farklı ülkeden 1700’den fazla öğrencinin eğitim aldığı Columbia International College, özellikle uluslararası öğrenciler için tasarlanmış teknik ekip ve ekipmanı ile 35 yıllık bir tecrübeye sahiptir.

Öğrenciler ve aileler için yabancı bir ülkede ve okulda eğitim alırken en çok endişe duyulan konularda Columbia International College tam güven politikası ile hizmet vermektedir.

Columbia International School, yurtta konaklama sağlamaktadır. 5 farklı yurdunda da 7/24 güvenlik mevcuttur. Okuldan yurda – yurttan okula servis hizmeti vardır. Yıl boyunca günde 4 öğün yemek servis edilmektedir. Yıl içerisinde 3 farklı akademik dönem seçeneği ve öğrencilerin kendi ihtiyaç, ilgi alanı ve kişisel eğilimlerine ve başarılarına göre ders seçebilme imkânı. Anadili İngilizce olmayan ve İngilizcesi yeterli seviyede olmayan uluslararası öğrenciler için sunulan İngilizce hazırlık sınıfları öğrencilerin çok daha özgüvenli bir şekilde akademik eğitimlerine başlamalarını sağlayabilmektedir.

Yıllık eğitim, konaklama, yemek, genel masraflar dâhil her şey toplam maliyeti: 37,000 CAD civarlarındadır. Başarılı öğrencilere kısmi burs imkânı veriliyor.

DELTA OKUL BÖLGESİ

Kanada devlet liseleri eğitim kalitesi ve sundukları imkanlar bakımından hemen her bölgede benzerlik gösteriyor.  İklim, büyük şehir yaşantısı ya da küçük yerleşim bölgeleri gibi öğrencimizin tercih ve ihtiyaçları doğrultusunda uygun bölgeyi tespit edip lise başvurusunu yapıyoruz.  Bölgelere bir örnek: Delta School District olabilir. British Columbia’da,  çok güvenli bir bölge olması ve öğrencilerin anadili İngilizce (göçmen olmayan) olan ailelerin yanlarında konaklıyor olmaları en büyük avantajları.

Delta School District’te 7 lise var.  Konaklamalar okula en fazla 20 dakika mesafede oluyor.  Eğer 20 dakika yürüyüş mesafesinden uzakta bir aile olursa, aile öğrenciyi okula bırakıp, okuldan alıyor.  Tüm okullarda İngilizce destek var.  Öğrencilerin %95’I Kanadalı, %5 yabancı.. Bir yabancı öğrenci için çok ideal şartlar.

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.

Rate this post