Varsova Teknik Universitesi

Varşova Teknik Üniversitesi

Üniversitemiz, mühendislik ve Uygulamalı Bilimler alanında eğitim vermektedir. Polonya’da ki teknik üniversiteler arasında en yüksek sıralamaya sahip olan Varşova Teknik Üniversitesi, 1826 yılında kurulmuştur. Çok geniş bir bölüm yelpazesine sahip olan Varşova Teknik, İngilizce bölüm alternatifleri ile de uluslararası öğrencilerin tercih ettiği okulların başında gelmektedir.

Varşova Teknik Üniversitesi gerekli gördüğü öğrencilere 1 sene bölüm hazırlık programı vermektedir. Ancak hazırlık yılında başarılı olan öğrenciler lisans programlarına devam edebilirler.

Varşova Teknik Üniversitesi Bölümler
İngilizce eğitim alınabilecek bölümler: İnşaat Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik ve Bilgi Teknolojileri, Çevre Mühendisliği, Havacılık Mühendisliği, Üretim Mühendisliği, İşletme-MBA

Eğitim süreleri ve Yıllık Eğitim Ücretleri

Lisans programına göre eğitim süreleri ve yıllık eğitim ücretleri değişiklik göstermektedir.

İngilizce Hazırlık yılı ücreti: 3000 Euro
Teknik bölüm Hazırlık yılı ücreti: 3000 Euro
Lisans bölümleri eğitim süreleri 3,5 yıl ile 4 yıl arasında değişmektedir.

Yıllık eğitim maliyetleri ise; 3000 Euro ile 4000 Euro arasında değişmektedir.

Yüksek lisans programları 1,5 yıl ile 2 yıl arasında sürmektedir. Yıllık eğitim maliyetleri: 2500 Euro ile 5000 Euro arasında değişmektedir.

 

Program detayları ve fiyat bilgileri için bizi 0216 363 1160 no’lu telden arayın ya da hemen bilgi istek formumuzu doldurun,  yardımcı olalım.  

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.

BİLGİ İSTEK FORMU

TOP