Budapeste Metropolitan Universitesi

Budapeşte Metropolitan Üniversitesi

Budapest Metropolitan University; başkent Budapeşte’de kısa sürede kendisini geliştiren ve büyüten Macaristan’ın özel üniversitelerinden biridir.

Dinamik akademik kadrosu ile her geçen yıl kendini geliştiren Metropolitan University, uluslararası öğrencilerin de tercih ettiği bir üniversitedir. Eğitim boyunca ve eğitimden sonra öğrencilerine sağladığı stajlar Metropolitan'ı daha da cazip hale getirmektedir.

Budapest Metropolitan University Bölümler

Animation , Craftsmanship, Film and Media Studies, Graphic Design, Media Design, Photography, Television Production Arts, Cameraman Studies, Business Administration and Management, Commerce and Marketing, Finance and Accounting, International Business and Economics, Tourism and Catering, Communication and Media Sciences.

Eğitim süreleri ve Yıllık Eğitim Ücretleri

Lisans programına göre eğitim süreleri değişmekle birlikte genel olarak 3 yıl veya 4 yıl sürmektedir. Yıllık eğitim maliyetleri 3000 Euro ile 5800 Euro arasında değişmektedir.

 

Program detayları ve fiyat bilgileri için bizi 0216 363 1160 no’lu telden arayın ya da hemen bilgi istek formumuzu doldurun,  yardımcı olalım.  

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.

BİLGİ İSTEK FORMU

TOP