BUDAPEST INTERNATIONAL BUSINESS SCHOOL - IBS

Budapest International Business School - IBS

International Business School, Macaristan’ın başkenti Budapeşte ve Avusturya’nın başkenti Viyana’da olmak üzere Avrupa’da iki güzel şehirde eğitim vermektedir.

Özellikle işletme, yönetim ve uluslararası ilişkiler alanlarında lisans ve yüksek lisans eğitimi veren IBS, Macaristan’da %40 gibi oranla en fazla uluslararası öğrenci barındıran özel okullardan biridir. İngiltere’de bulunan Buckingham Üniversitesi ile yapmış olduğu müfredat anlaşması ile IBS’te okuyan öğrenciler direk Buckingham University diploması ile mezun oluyorlar.

IBS, öğrencilere 3.yıllarında uluslararası bir şirkette staj yapma olanağı da sağlamaktadır. Dünya genelinde tanınan ve prestijli kurumlarla anlaşması olan IBS, öğrencilerine sağladığı bu staj imkânı ile de tercih edilme sebebidir.
IBS Bölümler

Financial Management, Management, Management with Information System, Management with Marketing, Management with Psychology, Management with Diplomacy, Management with Tourism, Management with Arts.

Eğitim süreleri ve Yıllık Eğitim Ücretleri

Tüm lisans programları 3 yıl sürmektedir. Yıllık lisans programları maliyeti 6600 Euro’dur.

Program detayları ve fiyat bilgileri için bizi 0216 363 1160 no’lu telden arayın ya da hemen bilgi istek formumuzu doldurun,  yardımcı olalım.  

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.

BİLGİ İSTEK FORMU

TOP