ingiltere-de-dil-okulu

İngiltere Üniversite

Dünya çapında eğitim: İngiltere, dünyanın en iyi üniversitelerine sahip, dünya standartlarında araştırma imkânları sunan, uluslararası öğrencilerin en çok tercih ettiği ülkelerin başında gelir. Mükemmel kampüs olanakları ve öğrenci memnuniyet oranlarının çok yüksek olması da İngiltere’yi tercih sıralamasında üst sıralara taşır.

İngiliz üniversitelerinde eğitim sistemi, öğrencinin kişisel becerilerini akademik programla birleştirip, tamamen yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak ve başarılı olmanıza odakladır.

Uluslararası Tanınırlık: İngiltere’de Yüksek eğitim, dünya genelinde pek çok saygın kurum tarafından kabul görmüştür.

Mükemmel İngilizce: İngiltere’de okuyor olmak İngilizcenizi hayatın her alanında geliştirmeniz yardımcı olacak, dil becerinizi hızlıca geliştirmenizi sağlayacaktır. Uluslararası iş dünyasının ortak dili olan İngilizceyi anadiliniz rahatlığında kullanabiliyor olmak kendinize de güveninizi arttıracaktır.

İstediğiniz bölümde eğitim: İngiliz Üniversitelerinde sunulan binlerce programdan birini istekleriniz ve hedefleriniz çerçevesinde seçebilir, istediğiniz, başarılı ve mutlu olacağınız meslekte okuma şansını yakalayabilirsiniz.

england

3 Senede lisans eğitimi: İngiltere’de üniversite okumanın en büyük avantajlarından biri, lisans ve lisansüstü programların diğer ülkelere kıyasla daha kısa süreli olmasıdır. Lisans eğitiminizi 3 sene de, lisansüstü eğitiminizi 1 sene gibi bir sürede bitirebilir ve böylece okul ücretleriniz ve yaşam giderleriniz daha düşük olacaktır.

Kültürel zenginlik: İngiliz kültür ve tarihsel gelişimini yakından tanıma fırsatının yanında, 200’den fazla ulustan 420.000’den fazla uluslararası öğrencinin yükseköğrenim için geldiği İngiltere’de, çok çeşitli kültürleri yakından tanıyarak mükemmel bir kültürel karışım içerisinde okuyacaksınız.

Türkiye’ye yakınlık: İngiltere; Amerika, Avustralya ve Kanada ile kıyaslandığında Türkiye’ye yakınlığı ve sürekli uçuşun çok daha rahat bulunabilmesi açısından oldukça uygun bir alternatiftir. Bu sayede öğrenciler tatil dönemlerinde rahatlıkla Türkiye’ye seyahat edebilir, öğrenci aileleri de kolaylıkla İngiltere’ye gidip gelebilme imkânına sahip olurlar.

İş Deneyimi: İngiltere’de üniversite eğitiminize bir ek olarak yapabileceğiniz, staj deneyimi, mezuniyet öncesi alanınızla ilgili profesyonel bir iş deneyimine sahip olmanızı sağlar. İngiltere’deki pek çok üniversitenin iş dünyası ile kuvvetli ilişkileri bulunmaktadır ki bu da size sunulabilecek mükemmel iş fırsatları ve iş dünyasına kuvvetli bir hazırlık olacaktır.

Mükemmel Kampüs Olanakları: İngiliz Üniversiteleri, öğrencilerin spor, sanat ve sosyal alanda her türlü alana sahip olmaları adına kampüslerine ciddi yatırımlar yapar, kütüphanelerden, spor merkezlerine, bilim laboratuvarlarından, tiyatro salonlarına, bilgisayar laboratuvarlarından, sanat stüdyolarına kadar her türlü ihtiyaca cevap verir.

 

 

Program detayları ve fiyat bilgileri için bizi 0216 363 1160 no’lu telden arayın ya da hemen bilgi istek formumuzu doldurun,  yardımcı olalım.  

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.

BİLGİ İSTEK FORMU

TOP