Hakkımızda   /   Blog   /   Haberler  /  İletişim

National University

1971 yılında California’da kurulmuş olan National University 1,000’i yabancı 30,000 öğrenciye ev sahipliği yapar.  Bünyesinde birçok kampüsü bulunmakla ile birlikte uluslararası öğrencileri San Diego ve Los Angeles kampüslerine kabul eder.   Turk öğrenciler arasinda en popüler sehirler olan San Diego ve Los Angeles sehirlerinde California State sistemine ait okullara güzel bir alternatif teşkil eder.

Western Association of Schools and Colleges’dan denkliği olan üniversitenin Mühendislik programları ABET akreditasyonuna sahip.  Okulun önde gelen programları Muhendislik, Psikoloji, Computer Science ve Isletme bolumleridir.

Her ay 1 dersin tamamlandığı sistemde akademik yıl boyunca ortalama 9 ya da 10 ders tamamlanır ve aylık donemler sayesinde esnek başlangıç tarihleri sunulur.  Dolayisi ile Eylul baslangic tarihini kaciran öğrencinin Ocak Ayi’na kadar beklemesine gerek kalmaz, hemen bir sonraki Ekim baslangic tarihinde okuluna başlayabilir.

Ortalama 17 kişilik sınıflarda eğitim veren üniversite uluslararası öğrencilere sunduğu hizmetlerle California’daki en cazip koşulları sunuyor.

Detaylı Bilgi İçin Sizi Arayalım?

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.