Kaplan International Bournemouth

Kaplan International Bournemouth

Kaplan International Bournemouth

Okul Hakkında; Okulumuz şehir merkezinden ve plajdan otobüsle beş dakika uzaklıktaki Westbourne’da yer alır. Üç katlı modern bir binaya sahiptir. Okulun hemen önünde bir otobüs durağı bulunur. İngiltere ve İrlanda’daki en büyük Kaplan okuludur. 300’den fazla öğrenci kapasitesine sahiptir. IELTS hazırlığında uzmanlaşmış Sınav Hazırlık Akademisidir. Başlangıçtan ileri seviyeye kadar tüm dil seviyelerini sunar.

Şehir Hakkında; Bournemouth sürekli olarak İngiltere’nin en iyi kıyı bölgesi olarak seçilir ve harika manzaralara sahip kırsallarla çevrilidir, güzel plajları ve gençlik dolu atmosferiyle göz kamaştırır. Yakınlardaki antik New Forest’i, Jurassic Kıyısının doğal harikalarını keşfedebilirsiniz.

Kurs Tipleri; Tatilde İngilizce, Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik yıl ve Akademik sömestr, İş İngilizcesi, IELTS hazırlık kursları mevcuttur.

Kurs Süreleri; Tatilde İngilizce, Genel İngilizce ve Yoğun İngilizce kursları minimum 2 hafta maksimum 48 hafta sürer ve dersler her pazartesi başlar. İş İngilizcesi programı her pazartesi başlar, minimum 2 hafta maksimum 10 hafta sürer. Sınav hazırlık kursları her pazartesi başlar ve 2 haftadan 10 haftaya kadar sürer.  Genel Akademik Yıl kursları paket halinde, 34-35 haftadır. Akademik Sömestr kursları ise 5 aylık ve 6 aylık paketler şeklindedir.

Konaklama; İsterseniz özel banyolu seçeneğiyle Aile yanı konaklamaları seçebilirsiniz. İsterseniz de tek kişilik banyolu odalarda yemekli veya yemeksiz seçenekleriyle öğrenci yurtlarında konaklayabilirsiniz.

Kampanya; Okul ve kurslarla ilgili ayrıntılı bilgi ve %25’e varan indirim fırsatları bulunmaktadır.

Detaylı bilgi için bilgi formumuzu hemen doldurun.

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.

BİLGİ İSTEK FORMU

TOP