Kaplan International Cambridge

Kaplan International Cambridge

Kaplan International Cambridge

Okul Hakkında; Okulumuza, şehir merkezine otobüsle 10 dakika mesafede huzurlu bir bölgede yer alır. Okulun hemen yanında otobüs durağı vardır. Kaplan Cambridge dil okulu geniş, yenilenmiş ve modern bir Kral Edward dönemine ait binada yer alır. Okulun, yazın barbekü yapmanın yanı sıra ders çalışmaya ve sosyalleşmeye imkân veren bahçesi vardır. Cambridge Üniversitesindeki konferanslara katılabilir, huzurlu eğitim ortamından yararlanabilirsiniz. Kaplan, tüm Akademik Yıl ve Akademik Sömestr öğrencilerine ücretsiz bisiklet kiralama imkânı sunar. Okulun öğrenci kontenjanı en fazla 300 kişidir.

Şehir Hakkında; Cambridge, Akademik başarısıyla dünya çapında tanınan doğal güzelliğe sahip, yaklaşık 125.000 nüfuslu, öğrenci yoğunluklu bir şehirdir. Cam Nehri kıyısında kurulan sakin ve zarif Cambridge, bisiklet kullanmak için idealdir. Ayrıca birçok canlı müzik ve komedi gösterilerine ev sahipliği yapar. Şehrin tarz sahibi barlarından birinde klasik bir öğle yemeği yemek için ideal bir yerdir.  Londra’ya trenle sadece 45 dakika uzaklıktadır. Stephen Hawking, Sir Isaac Newton ve Sir lan McKellen ile aynı şehirde eğitim alın.

Kurs Tipleri; Tatilde İngilizce, Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik yıl ve Akademik sömestr, İş İngilizcesi, IELTS, Cambridge sınav hazırlık kursları mevcuttur.

Kurs Süreleri; Tatilde İngilizce, Genel İngilizce ve Yoğun İngilizce kursları minimum 2 hafta maksimum 48 hafta sürer ve dersler her pazartesi başlar. İş İngilizcesi programı ve Sınav hazırlık kursları her pazartesi başlar ve 2 haftadan 10 haftaya kadar sürer.  Genel Akademik Yıl kursları paket halinde, 34-35 haftadır. Akademik Sömestr kursları ise 5 aylık ve 6 aylık paketler şeklindedir.

Konaklama; Misafirperver ve arkadaş canlısı bir ailenin yanında kalarak yerel kültürü keşfetmek isteyen öğrenciler için Aile Yanı konaklama ideal bir seçenektir. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler içinse tek kişilik veya çift kişilik oda tercihleriyle öğrenci yurtları ideal bir seçenek olacaktır.

Kampanya; Okul ve kurslarla ilgili ayrıntılı bilgi ve %25’e varan indirim fırsatları bulunmaktadır.

Detaylı bilgi için bilgi formumuzu hemen doldurun.

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.

BİLGİ İSTEK FORMU

TOP