Bristol Dil Okulları

Bristol Dil Okulları

Bristol Dil Okulları:

Bristol, İngiltere’nin güneybatısındaki Avon Nehri ve Severn Nehri halici kenarındadır ve İngiltere’nin en büyük limanlarından biri olma özelliğine sahiptir. Burada okuyacak olan öğrenciler şanslıdır ki İngiltere’nin en çok güneş alan şehridir ve diğer şehirlere göre daha ılıman bir iklime sahiptir. Bristol’de tren, otobüs, taksi ve ya bisikletle ulaşım sağlamak mümkündür. Tarihi çok zengindir, Bristol’ün en büyük tiyatrosu olan Old Vic merkezde yer alır. Birçok restoran, cafe, pub ve alışveriş merkezi bulunur. Öğrencilere her türlü olanağı sağlayan bu sevimli şehir soğuğu sevmeyen ve Londra kadar kalabalık bir şehirde yaşamak istemeyen öğrenciler için idealdir.

  • ELC Bristol
  • EC

ELC Bristol

Okul Hakkında:
ELC Bristol İngiltere’nin en iyi dil okullarından bir tanesidir ve 1969 yılından beri faaliyet göstermektedir. Aile şirketi olan ELC Bristol öğrencileri ile yakından ilgilenir. Birçok kez ödül almış olup konsolosluk tarafından tam puan alan sayılı okullardandır. Öğretmen kadrosu ve eğitim seviyesi çok kaliteli olup, öğrencilerine keyifli ve rahat bir çalışma ortamı sunar. ELC Bristol Clifton Üniversitesine 5 dakikalık bir mesafededir. Bristol aynı zamanda İngiltere’de yaşanılabilecek en iyi yerler listesinde çoğu kez 1. seçilmiştir.

Butik olan bu okulda öğrenciler ile özel ilgilenebilmek için çok kişilik sınıflar tercih etmezler. Sınıf mevcudu 10 kişidir. Yaz aylarında yoğunluk olması halinde en fazla 14 kişi olabilir. Öğrenciler diledikleri zaman multimedya odası, dinlenme odaları, ortak alanlar, kafeterya ve ücretsiz internetten faydalanabilirler. Bahçesi sevimli ve öğrencilerin yaz aylarında en favori olan yeridir. Çoğu kez yaz aylarında barbekü partisi yapılır.

Sunulan Programlar: General English, Exam Prep, English + Drama.

Konaklama Türü: Öğrenciler aile yanı ve ya öğrenci yurdundan faydalanabilirler.

EC

Okul Hakkında:
Şehrin göbeğinde yeşillikler içerisindeki Queen Meydanında yer almaktadır. Ec Bristol’de öğrenciye birçok avantaj sunulmaktadır. Liman bölgesi turları, bölge yürüyüşleri, kariyer tavsiyeleri okul tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Okulun içerisinde 18 derslik bulunur ve sınıf mevcudu ortalama 11 kişidir. Okulun içerisinde bilgisayar odası, kütüphane, öğrenci ortak alanlar bulunur. Sınıfların hepsi öğrenciler için modern bir şekilde dizayn edilmiştir.

Sunulan Programlar: General English, Academic English, Business English, IELTS.

Konaklama Türü: Öğrenciler aile yanı ortak daire veya öğrenci yurdu seçeneğini değerlendirebilirler.

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.

BİLGİ İSTEK FORMU

TOP