Bournemouth Dil Okulları

Bournemouth Dil Okulları

Bournemouth Dil Okulları:

Bournemouth sürekli olarak İngiltere’nin en iyi kıyı bölgesi olarak seçilmektedir. Bölgenin 7 kilometrelik plajlara, Viktorya döneminin mimarisine ve eğlenceli bir gece hayatına sahip olduğu bilinmektedir. Şehrin en önemli ekonomik kolları turizm ve eğitimdir. Londra'ya gitmek isteyenler için yalnızca 1,5 saatlik bir mesafededir. Britanya'nın diğer bölgelerine kolay ulaşım olanakları da bu şehrin en önemli avantajlarındandır. Ilıman bir iklim olduğu için birçok öğrencinin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

  • Eurocentres
  • Kaplan International Colleges
  • Kings College
  • Westbourne Academy School of English

Eurocentres:

Okul Hakkında: Eurocentres Bournemouth şehir merkezine 10 dakikalık bir yürüme mesafesinde konumlanmıştır. Yapı olarak eski viktroya dönemi binalarındandır.
Eurocentres öğrencilerin rahat edebilecekleri sınıflar, öğrenci ortak alanı, bilgisayar odası, yemek yemek için kafeterya ve kütüphane olanağı sunmaktadır.

Sunulan Programlar: General English, Business English, IELTS.
Konaklama Türü: Aile yanı ve ya öğrenci yurdu seçenekleri bulunmaktadır. Öğrenci yurtlarında minimum yaş sınırı 18’dir.
Fiyatlar promosyonlu fiyatlardır ve 2019 için geçerlidir.

Kaplan International Colleges:

Okul Hakkında: Kaplan International dünyanın dört bir yanında dil okulları zinciri olan önde gelen dil okullarından bir tanesidir. Bornemouth Kaplan’da eğitim alacak öğrenciler güzel plajları ve gençlik dolu atmosferiyle bu güzel kıyı kasabasının keyfini çıkarırlar. İngiltere’deki en büyük Kaplan okuludur.

Kaplan şehir merkezine beş dakikalık uzaklıkta olan Westbourne’da yer alır. Okulun tam önünde otobüs durağının bulunması öğrencilerin ulaşımı açısından çok avantajlıdır. Okulun içerisinde öğrencilerin yararlanabilecekleri bilgisayar odası, öğrenci ortak alanları, kafeterya ve kütüphane bulunur.

Sunulan Programlar: General English, Business English, IELTS, TOEFL.
Konaklama Türü: Aile yanı ve ya öğrenci yurdu seçenekleri mevcuttur.

Kings College:

Okul Hakkında: Kings Bournemouth büyük bir bahçe içerisindedir ve iki adet binadan oluşur. Bu iki bina tarihidir ve öğrenciye eğitim görürken kendi kültürünü yaşatır. Bournemotuh şehir merkezine 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Öğrenciler okulda bilgisayar odası, kafeterya, ortak, multimedia odası, basketbol sahası, voleybol sahası, masa tenisi ve restoran gibi bir çok olanağa sahiptir. Sınıflar genellikle 12 kişiliktir. Yaz döneminde bu sayı maksimum 15’dir.

Sunulan Programlar: Intensive English, English + International Business, IELTS
Konaklama Türü: Aile yanı ve ya öğrenci yurdu seçenekleri mevcuttur.

Westbourne Academy School of English:

Okul Hakkında: Westbourne Academy Bournemouth’da butik ancak iyi eğitim veren bir okuldur. Deniz kenarına yürüme mesafesinde olan ve picturesque alışveriş merkezinin yanında konumlanmış olan bu butik okul öğrencilerine kaliteli bir eğitim sunmaktadır. Tarihi ile ünlü olan Poole otobüs ile sadece 20 dakika uzaklıktadır. Okul merkezi bir konumda olduğu için öğrenciler diledikleri gibi şehir merkezinde dolaşabilir, öğle aralarında ise kahvelerini Bournemouth’un sevimli sokaklarında yudumlayabilirler.

Sınıflar genellikle 12, maksimum 16 kişiliktir. Geleneksel bir binada eğitim vermektedir. Sınıflar daha çok ingiliz kültürüne göre dizayn edilmiştir. Okulun içerisinde vakit geçirebilecekleri ortak alanlar, ücretsiz internet ve dışında vakit geçirebilecekleri ufak bir bahçe bulunmaktadır.

Sunulan Programlar: General Engilsh, English +, Extra Intensive Course, IELTS Prep
Konaklama Türü: Aile yanı ve ya öğrenci yurdu seçenekleri mevcuttur.

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.

BİLGİ İSTEK FORMU

TOP