San Diego Dil Okullarİ

San Diego Dil Okulları

San Diego, Kaliforniya eyaletinin güneyinde yer almaktadır. Meksika sınırında yer alır ve Amerika’nın en büyük 9. şehridir. San Diego hem şehir hayatının hem de deniz hayatının birleştiği eşsiz bir bölgedir. İklimi ılımandır ve Güney Kaliforniya’nın en iyi eğlencelerinden bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. İster şehir merkezinde tur atın isterseniz sahile inip sörf yapın, size eşsiz bir deneyim sunacağını garanti eden büyülü bir şehirdir.

San Diego’da Galamp Quarter ve Balboa Park gibi görülmesi ve gezilmesi gereken yerler mevcuttur. Aynı zamanda dünyaca ünlü olan San Diego Hayvanat Bahçesine ‘de ev sahipliği yapmaktadır. İçerisinde 650 den fazla egzotik tür ve 3000’den fazla hayvanı barındırmaktadır. Gaslamp Quarter’da alışveriş merkezleri, kafeler, restoranlar bulunmaktadır. Aynı zamanda geceleri hareketlidir. Birazcık sanat olsun hep eğlence olmasın diyen öğrenciler ise Balboa Park’ın tadını doyasıya çıkartabilirler çünkü bu bölgede 17 adet müze bulunmaktadır.

EC San Diego

Okul Hakkında: EC 1905 yılından beri İngiltere, Amerika, Kanada ve Malta’da toplam 17 merkezde hizmet vermekte olan bir okuldur. EC San Diego kampüsü La Jolla’da merkezde deniz manzaralı bir binada yer almaktadır. Okul sahile, kafelere ve restoranlara sadece 5 dakikalık bir yürüme mesafesindedir.

Sınıflarda interaktif dokunmatik tv’ler bulunmaktadır. Aynı zamanda öğrenciler ders saatleri dışında vakit geçirebilecekleri ortak alanlara sahiptirler. Bilgisayar odasında 25’e yakın bilgisayar bulunmaktadır ve diledikleri gibi faydalanabilirler. Toplam 8 adet sınıfı bulunmaktadır ve ortalama sınıf mevcudu 12 kişidir.

Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, TOEFL Hazırlık, Cambridge Exam, Akademik Yıl / Sömestr

Konaklama Türü: Aile yanı ve öğrenci evleri mevcuttur. Öğrenci evleri okula ortalama 15 dk yürüme mesafesindeyken, aile yanında toplu taşıma ile ortalama 45 dk sürmektedir.

ELS San Diego

Okul Hakkında: ELS, Amerika ve Kanada’da 60’tan fazla merkezde eğitim veren köklü bir dil okuludur. ELS San Diego, şehrin güneyinde merkezde yer almaktadır. ELS San Diego şehir merkezinde konumlandığı için öğrenciler tarafından en çok tercih edilen merkezlerden bir tanesidir.

Okulda bilgisayar odası, kütüphane, öğrenci salonu ve klimalı sınıflar mevcuttur. Sınıflar ortalama 12 kişiliktir. Bu sayı yoğun dönemlerde maksimum 15’e çıkabilir.

Sunulan Programlar: Yoğun İngilizce, Yarı-Yoğun İngilizce, Language Experience 3 & 6, Yöneticiler için İngilizce, Süper-Yoğun İngilizce, Süper Yoğun İngilizce Plus

Konaklama Türü: Kampüs dışı öğrenci yurdu ve aile yanı seçenekleri mevcuttur.

Eurocentres San Diego

Okul Hakkında: Eurocentres 58 yıllık tecrübesiyle, modern binalarda öğrenci odaklı eğitim veren İngiltere merkezli bir okuldur. Okulun Amerika’da bulunan tek merkezi olan Eurocentres San Diego, Gaslamp Querter bölgesinde yer almaktadır.

Okulun içerisinde öğrencilerin ders dışındaki vakitlerini geçirebilecekleri kafeteryası, öğrenci ortak alanlarını ve ihtiyaç duyduklarında kullanabilecekleri bilgisayar odası bulunur. Sınıflar maksimum 15 kişiliktir ve öğrenciler diledikleri zaman ücretiz wifi den faydalanabilirler.

Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, TOEFL Hazırlık, IELTS Hazırlık, Cambridge Exam

Konaklamal Türü: Aile yanı, öğrenci evleri ve otel konaklama seçenekleri mevcuttur.

Kaplan International, San Diego

Okul Hakkında: Kaplan International 40 yıllık bir eğitim tecrübesiyle Amerika, İngiltere, Kanada, İrlanda, Avustralya, Malta’da toplam 43 merkezle hizmet vermektedir. Okulları modern döşenmiştir ve hepsi şehir merkezindedir.

Kaplan International San Diego La Jolla bölgesinde Gaslamp Quarter’ın bar ve klüplerinin yakınında, öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak her türlü olanağı sunan caddenin merkezinde bulunmaktadır.

Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, TOELF, GMAT

Konaklama Türü: Aile yanı ve öğrenci evi seçenekleri mevcuttur.

LSI San Diego

Okul Hakkında: LSI Amerika, İngiltere, Kanada, Malta, Yeni Zelanda ve Avustralya’da faaliyet göstermektedir. Okullar modern döşenmiş ve öğrenciler için keyifli bir hale getirilmiştir. Okulların tamamında ücretsiz wi-fi ve akıllı sınıflar mevcuttur.

LSI San Diego, şehir merkezinde modern bir binada öğrencilerine kapılarını açmıştır. San Diego Hayvanat Bahçesi, Balboa Parkı ve Körfeze yürüme mesafesindedir. Öğrenciler diledikleri zaman okulu düzenlediği Los Angeles, La Vegas ve Meksika gezilerine katılabilirler.

Okulda 18 adet sınıf bulunmaktadır ve sınav mevcudu maksimum 15’dir. Tüm sınıflar donanımlıdır ve öğrencinin tüm ihtiyacını karşılar. Okulun içerisine öğrenci dinlenme salonu, öğle yemeği salonu ve ortak alanlar bulunmaktadır.

Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Öğleden Sonra İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, TOEFL, IELTS

Konaklama Türü: Aile yanı, yurt ve otel konaklamaları mevcuttur.

Amerika Dil Okulları

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.

BİLGİ İSTEK FORMU

TOP