New York City Dil Okulları

New York City Dil Okulları

New York City, Amerika’nın en kalabalık ve en popüler şehridir. Nüfusu 20 milyona yakındır. New York City Manhattan, Bronx, Brooklyn, Queens ve Staten Island olmak üzere beş bölgeden oluşmaktadır. Dünyanın en zengin çeşitliliğine sahip olan bu büyülü şehir aynı zamanda One World gözlemevi, Times Meydanı ve Özgürlük Heykeline de sahipliği yapmaktadır. Gözlemevi birçok kişinin fotoğraflarını süsleyen binanın ta kendisidir. Batı yarımkürenin en uzun binası olduğundan dolayı insanlar binanın en tepesine çıkar ve NY’ı izlerler. Birazcık bu binada vakit geçirdikten sonra restoranlar, barlar, kafeler ve alışveriş merkezleri ile dolu olan Times Meydanı rengârenk sokakları ile görülmeye değerdir. Broadway ünlü tiyatro bölgesidir ve meydana yürüme mesafesindedir. Bunun yanı sıra herkesin de bildiği gibi Amerika’nın tarihinin başlangıcı olarak kabul edilen özgürlük heykelinide ziyaret etmeden ülkenize dönmek kendinize yapabileceğiniz büyük bir haksızlık olacaktır.

EC New York

Okul Hakkında: EC 1905 yılından beri İngiltere, Amerika, Kanada ve Malta’da toplam 17 merkezde hizmet vermekte olan bir okuldur. İkonik Times meydanının merkezinde konumlanmış olan EC-New York ünlü Broadway şovlarına yalnızca yürüme mesafesindedir. Aynı zamanda Empire State binasına kolaylıkla ulaşmak mümkündür.

Sınıflarda interaktif dokunmatik tahtalar bulunmaktadır. Aynı zamanda öğrenciler ders saatleri dışında vakit geçirebilecekleri ortak alanlara ve bireysel çalışma odalarına sahiptirler. Bilgisayar odasında 25’e yakın bilgisayar bulunmaktadır ve diledikleri gibi faydalanabilirler. Toplam 8 adet sınıfı bulunmaktadır ve ortalama sınıf mevcudu 12 kişidir. Yaz aylarında bu sayı 15 olabilir.

Sunulan Programlar: Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Şehirde İngilizce, TOEFL Hazırlık, İngilizce + Dans

Konaklama Türü: Aile yanı, Manhattan aile yanı konaklama, yurt ve yazlık yurt seçenekleri mevcuttur.

ELS, Riverdale

Okul Hakkında: ELS, Amerika ve Kanada’da 60’tan fazla merkezde eğitim veren köklü bir dil okuludur. Eğitimleri akademik eğitim gibidir ve merkezlerinin çok büyük bir kısmı üniversite kampüsüdür. ELS Riverdale, College of Mount St. Vincent kampüsünde yer almaktadır. Okul Hudson nehri kıyısındadır ve Manhattan’a ulaşım kolaydır. Kampüste olmasının öğrenciler için birçok avantajı vardır çünkü öğrenciler diledikleri gibi üniversite öğrencilerinin faydalanabildiği tüm olanaklardan ücretsiz bir şekilde faydalanma hakkına sahiptirler.

Okulun içerisinde bilgisayar laboratuvarları, kütüphane, öğrenci salonları, ücretsiz wi-fi, ve klimalı sınıflar bulunmaktadır. Riverdale Üniversitesi küçük bir kampüstür yaklaşık 1000 öğrencisi vardır.

Sunulan Programlar: Yarı Yoğun İngilizce, Yoğun İngilizce, American Explorer, Yöneticiler için İngilizce, Süper Yoğun İngilizce, Süper Yoğun İngilizce Plus

Konaklama Türü: Kampüs içi öğrenci yurdu ve aile yanı konaklama seçenekleri mevcuttur.

ELS, Manhattan

Okul Hakkında: ELS, Amerika ve Kanada’da 60’tan fazla merkezde eğitim veren köklü bir dil okuludur. ELS Manhattan’ın şehir merkezinde eğitim vermektedir. Riverdale merkezi gibi kampüs içerisinde yer almaz. Şehir merkezinde olduğu için kendien ait bir binada eğitim vermektedir.

Okulun içerisinde bilgisayar laboratuvarları, öğrenci salonları, ücretsiz wi-fi, ve klimalı sınıflar bulunmaktadır. Sınıflar maksimum 15 kişiliktir.

Sunulan Programlar: Yarı Yoğun İngilizce, Yoğun İngilizce, ELS Language Experience 3&6, Yöneticiler için İngilizce, Süper Yoğun İngilizce, Süper Yoğun İngilizce Plus

Konaklama Türü: Kampüs dışı öğrenci yurdu, Manhattan bölgesinde aile yanı ve Manhattan dışı aile yanı konaklama seçenekleri mevcuttur.

Kaplan International, Empire State

Okul Hakkında: Kaplan International 40 yıllık bir eğitim tecrübesiyle Amerika, İngiltere, Kanada, İrlanda, Avustralya, Malta’da toplam 43 merkezle hizmet vermektedir. Okulları modern döşenmiştir ve hepsi şehir merkezindedir.

Kaplan International Empire State, New York’un merkezinde bulunan Empire State binasının 63. Katında yer almaktadır. Öğrenciler Manhattan manzaralı sınıflarda eğitimler alırlar. Toplamda 19 adet sınıfı bulunmaktadır. Tüm sınıflar son teknoloji öğrenim araçları ile donatılmıştır ve bir sınıfta en fazla 15 öğrenci öğrenim görmektedir. Grand Central Station, Madison Square Park sadece yürüme mesafesindedir.

Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce.

Konaklama Türü: Aile yanı ve öğrenci evi seçenekleri mevcuttur.

Kaplan International, SoHo

Okul Hakkında: Kaplan International 40 yıllık bir eğitim tecrübesiyle Amerika, İngiltere, Kanada, İrlanda, Avustralya, Malta’da toplam 43 merkezle hizmet vermektedir. Okulları modern döşenmiştir ve hepsi şehir merkezindedir.

Broadway’de bulunan Kaplan International SoHo, Manhattan’ın merkezinde şehrin simgesi olan birçok yere yalnızca yürüme mesafesindedir. Okulun bulunduğu caddede birçok restoran, kafe ve mağazalar bulunmaktadır. Tüm sınıflar son teknoloji öğrenim araçları ile donatılmıştır ve bir sınıfta en fazla 15 öğrenci öğrenim görmektedir.

Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, Yoğun İş İngilizcesi, GMAT, TOEFL Hazırlık

Konaklama Türü: Aile yanı ve öğrenci evi seçenekleri mevcuttur. Konaklamalar ortalama 45 dakika uzaklıktadır.

Kings Colleges, New York

Kings Colleges 60 yıllık eğitim tecrübesiyle Amerika ve İngiltere’de hizmet vermektedir. Özellikle eğitmen kalitesine çok önem veren Kings Colleges bünyesindeki eğitmenlerin tamamı alanında uzmandır.

Kings College’ın New York lokasyonu Concordia College’ın içinde bulunmaktadır. Kampüs Manhattan bölgesine toplu taşımayla 25 dakikalık bir mesafede yer almaktadır.

Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, TOEFL Hazırlık, Cambridge Exam, GMAT / GRE, Universite Pathway

Konaklamalar aile yanı, yurt ve öğrenci rezidansları olmak üzere üçe ayrılır. Aile yanı konaklamalar okula ortalama 50 dk mesafededir. Buna karşılık yurt ve otel konaklamalar okula daha yakındır.

LSI

Okul Hakkında: LSI Amerika, İngiltere, Kanada, Malta, Yeni Zelanda ve Avustralya’da faaliyet göstermektedir. Okullar modern döşenmiş ve öğrenciler için keyifli bir hale getirilmiştir. Okulların tamamında ücretsiz wi-fi ve akıllı sınıflar mevcuttur.

LSI New York; Renaissance Revival binasında yer almaktadır. Konum olarak önemli bir yere sahip olan bu bina; Wall Street, Özgürlük Kulesi ve Ulusal Anıt’a sadece yürüme mesafesindedir.

Okulda toplamda 12 sınıf bulunmaktadır ve yoğun zamanlarda maksimum 15 öğrenci kapasitesindedir. Dersler interaktiftir. Okulun içerisinde ortak alanlar ve öğle yemeklerini yiyebilecekleri bir yemekhane bulunur. Ücretsiz wifi öğrenci erişimine her zaman açıktır.

Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Öğleden Sonra İngilizce, İş İngilizcesi, Öğretim için İngilizce, İngilizce ve Dijital Pazarlamaya Giriş, TOEFL, GMAT, SAT Hazırlık, Adventure English

Konaklama Türü: Aile yanı, yurt ve otel konaklamaları mevcuttur.

Kings English

Okul Hakkında: Kings English 60 yıllık eğitim tecrübesiyle Amerika ve İngiltere’de hizmet vermektedir. Özellikle eğitmen kalitesine çok önem veren Kings English bünyesindeki eğitmenlerin tamamı alanında uzmandır.

Kings New York; Manhattan’ın merkezinde olan Grand Central Station’a tren ile 30 dakikalık bir mesafede olan Concordia College’in kampüsünde eğitim vermektedir. Concordia College tam olarak Westchester Country’de Bronxville’dedir. Okul yaklaşık 200 kişiliktir.

Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, TOEFL Hazırlık, Cambridge Exam, GMAT / GRE, Universite Pathway

Konaklama Türü: Aile yanı ve kampüs içi öğrenci yurdu seçenekleri mevcuttur.

Amerika Dil Okulları

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.

BİLGİ İSTEK FORMU

TOP