Boston Dil Okulları

Boston Dil Okulları

Massachusetts eyaletinin başkenti ve en büyük şehridir. Ülkenin kuzeydoğusunda yer alır. Harvard, MIT, Massachusetts Üniversitesi gibi büyük okullar burada bulunduğundan Boston, Amerika’daki en popüler öğrenci şehirlerinden bir tanesidir. Amerikan Devrimi’nin hikâyesinin başkahramanı olan 4 km’lik tuğlalardan oluşan özgürlük yolu Boston’da yer almaktadır. Ünlü Rose Fitzgerald Kennedy bahçeleri de burada yer almaktadır. Bu parklar yan yana 3 km’lik bir alanı kaplamaktadır. Yıl içerisinde birçok sanat sergisi, sanat festivalleri, gösterilere ev sahipliği yapmaktadır.

EC Boston

Okul Hakkında: EC İngiltere, Amerika, Kanada ve Malta’da toplam 17 merkezde hizmet vermekte olan bir okuldur. Faneuil Hall şehrin yemek ve alışveriş bölgesidir ve okul bu alanın hemen yanındadır. Okulun içerisinde kütüphane, öğrenci ortak alanı ve donanımlı 14 adet derslik bulunmaktadır ve ortalama sınıf mevcudu 12’dir. Tüm öğrenciler aynı zamanda okulun ücretsiz internetinden faydalanabilirler.

Sunulan programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, TOEFL Hazırlık, IELTS Hazırlık, Cambridge Exam, Akademik Yıl / Sömestr

Konaklama Türü: Konaklamalar aile yanı ve paylaşımlı daire olmak üzere iki seçenek şeklinde sunulmaktadır. Aile yanı konaklamalar ortalama okula trenle 45 dk mesafededir. Paylaşımlı dairelerde öğrenci tek kişilik bir odada kalır ancak mutfak, banyo ve ortak alanı diğer öğrencilerle paylaşır. Paylaşımlı oda konaklamalar ise okula yürüyerek 10 dk. Mesafededir.

ELS Boston

Okul Hakkında: ELS, Amerika ve Kanada’da 60’tan fazla merkezde eğitim veren köklü bir dil okuludur. Eğitimleri akademik eğitim gibidir ve merkezlerinin çok büyük bir kısmı üniversite kampüsüdür. ELS Boston Tremont Street’te yer almaktadır ve çevresinde birçok kafe, restoran ve alışveriş merkezi bulunmaktadır.

Okulda bilgisayar odası, kütüphane, öğrenci salonu ve klimalı derslikler bulunmaktadır. Öğrenciler ücretsiz internetten diledikleri gibi faydalanabilirler. Sınıflarda ortalama kişi sayısı 12’dir, yaz aylarında 15 kişiye kadar yükselebilir. Şehir merkezindeki konumu sebebi ile çok popüler bir merkezdir.

Sunulan programlar: Yarı – Yoğun İngilizce, Yoğun İngilizce, Language Experience+3, Language Experience + 6, Yöneticiler için İngilizce, Süper Yoğun İngilizce, Süper Yoğun İngilizce Plus

Konaklama Türü: Öğrenci yurdu ve aile yanı seçenekleri mevcuttur.

Kaplan International, Fenway

Okul Hakkında: Kaplan International 40 yıllık bir eğitim tecrübesiyle Amerika, İngiltere, Kanada, İrlanda, Avustralya, Malta’da toplam 43 merkezle hizmet vermektedir. Okulları modern döşenmiştir ve hepsi şehir merkezindedir. Canlı ve kültürel bir semt olan Fenway öğrencilerin en mutlu olduğu bölgelerden bir tanesidir.

Şehir merkezine ulaşım otobüs ve tren ile çok basittir. Öğrenciler diledikleri zaman kolayla restoran, kafe, mağaza ve pubların bulunduğu Lansdown Caddesi’ne erişebilirler. Aynı zamanda okul tüm sene boyunca festivallere ve konserlere ev sahipliği yapan stadyuma çok yakındır.

Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, TOEFL

Konaklama Türü: Aile yanı, yurt konaklama ve öğrenci evi seçenekleri mevcuttur.

Kaplan International, Harvard Square

Kaplan International 40 yıllık bir eğitim tecrübesiyle Amerika, İngiltere, Kanada, İrlanda, Avustralya, Malta’da toplam 43 merkezle hizmet vermektedir. Okulları modern döşenmiştir ve hepsi şehir merkezindedir.

Okul Boston Metropolitan bölgesindeki hızlı ulaşım hatlarına yürüyüş mesafesindedir. Aynı zamanda öğrenciler diledikleri zaman New York ve Washington hafta sonu gezilerine katılıp yeni şehirler keşfedebilirler.

Kaplan International Harvard kampüsüyse Dean College isimli repütasyonu yüksek olan okulun içerisinde yer almaktadır. Okulun bulunduğu bölge birçok başka okula da ev sahipliği yapmaktadır. Okulda bilgisayar sınıfı ve ücretsiz Wi-Fi ağı bulunur.

Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, TOEFL

Konaklama Türü: Aile yanı, yurt konaklama ve öğrenci evi seçenekleri mevcuttur.

LSI Boston

Okul Hakkında: LSI Amerika, İngiltere, Kanada, Malta, Yeni Zelanda ve Avustralya’da faaliyet göstermektedir. Okullar modern döşenmiş ve öğrenciler için keyifli bir hale getirilmiştir. Okulların tamamında ücretsiz wi-fi ve akıllı sınıflar mevcuttur.

LSI Boston, geçtiğimiz yıllarda yenilenmiş modern bir binada hizmet vermektedir. Okul Çin Mahallesi ile Tiyatro ve Finans Bölgelerinin sınırlarındaki kahverengi taşlı bir binada yer alır. Şehir merkezine ve metro duraklarına yürüme mesafesindedir.

9 Adet sınıfa sahiptir ve ortalama öğrenci sayısı 14dür. LSI Boston merkezde bilgisayar odası, kütüphane, dinlenme odası gibi imkânlar bulunmaktadır.

Sunulan programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, TOEFL Hazırlık, Cambridge Exam, Akademik Yıl / Sömestr, Junior Programları, Aile Programları

Konaklama Türü: Aile yanı, yurt ve otel konaklamaları mevcuttur.

Kings English Boston

Okul Hakkında: Kings Colleges 60 yıllık eğitim tecrübesiyle Amerika ve İngiltere’de hizmet vermektedir. Özellikle eğitmen kalitesine çok önem veren Kings Colleges bünyesindeki eğitmenlerin tamamı alanında uzmandır.

Kings Boston, Boston’da 1911 yılında eğitim vermeye başlamış olan Pine Manor College’da bulunmaktadır. Boston şehir merkezine yaklaşık 20 dakikalık bir mesafedir. Okul kapasitesi ortalama 350 kişidir. Okulun içerisinde kafeterya, spor salonu gibi olanaklar bulunur. Sınıflarda ortalama 10-12 öğrenci bulunmaktadır. Sadece dil programları değil üniversite hazırlık programları da vermektedir.

Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, TOEFL Hazırlık, Cambridge Exam, GMAT / GRE, Universite Pathway

Konaklama Türü: Aile yanı, yurt ve öğrenci rezidansı seçenekleri mevcuttur. Aile yanı konaklamalar okula ortalama 50 dakikalık bir mesafededir. Yurt ve otel konaklamalar okula daha yakındır.

Amerika Dil Okulları

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.

BİLGİ İSTEK FORMU

TOP