Nedir? Dünyanın önde gelen üniversitelerinden, University of California Los Angeles’da yaz döneminde üniversitenin kendi öğrencileri ile birlikte ders alabildiğiniz ve geçtiğiniz derslerin kredilerini Türkiye’deki üniversitenize transfer edebileceğiniz muhteşem bir eğitim programıdır.

Ne kadar sürer? Summer Session programı genellikle 4 ya da 6 hafta sürmektedir.
Neler kazanacaksınız? Akademik anlamda kendinize katacaklarınız yanında, Dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle pek çok farklı kültürle tanışacak, Dünyanın en iyi üniversitelerinde en iyi profesörlerle birlikte çalışma fırsatını yakalayacaksınız.

Yurt dışında derslerin nasıl işlendiğine tanıklık edecek, o üniversitenin öğretmenlerinden yine o üniversitenin öğrencileri ile birlikte ders alıp müthiş bir tecrübe edineceksiniz. Seçtiğiniz derslerde kapsamlı bilgi sahibi olurken, İngilizceniz de önemli ölçüde ilerleyecek.

Dünyanın ve Amerika’nın en iyi üniversitelerinden birinden ders almış olmak, iş hayatında size çok ciddi avantaj ve ayrıcalıklar sağlayacaktır.
İngilizce Yeterlilik: Programa katılımın ilk koşulu yeterli seviyede İngilizce dil bilgisidir. Okuduğunuz üniversitede eğitim diliniz İngilizce ise okulunuzdan alacağınız bir yazı ile programa TOEFL veya IELTS skorunuz olmadan programa katılabilirsiniz.
Akademik Seviye: Programa katılım için üniversite öğrencisi olma şartı aranmaz.

Popüler Dersler: 1000’i aşkın ders seçeneğinden kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Economics, Managament, Engineering, Law, English, International Relations, Design, Arts, Music, Philosophy

 

Program detayları ve fiyat bilgileri için bizi 0216 363 1160 no’lu telden arayın ya da hemen bilgi istek formumuzu doldurun,  yardımcı olalım.  

Bilgi İstek Formu
By |2015-08-19T20:15:32+00:00Ağustos 19th, 2015|Categories: Summer Session|0 Comments

Leave A Comment