Avustralyada-Dil-Okulu

Avustralya Dil Okulları

Avustralya, son yıllarda özellikle yaşam kalitesinin yüksek oluşu buna karşılık eğitim ve yaşam maliyetlerinin uygun olması nedeniyle İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilerimiz için cazip bir seçenek oluşturmaktadır. Özellikle uzun dönem dil eğitimini tercih eden öğrenciler için önerilmektedir.

20 milyon nüfusa sahip Avustralya canlı, hareketli, enerjik ve sıcakkanlı yapısı ile Türk öğrencilerine hitap eden bir ülkedir. Kültürel ve coğrafi çeşitlilik sunan Avustralya, uçsuz bucaksız alanları ile hareketli, zevkli ve dünyanın en yaşanabilir şehirlerinden oluşan bir ülkedir. Yumuşak ve tropikal iklimi de yıl boyunca akla gelebilecek tüm spor ve eğlence olanaklarına imkan sunmaktadır. Ülkede yüzyıllardır yaşayan yerli halkın yanı sıra her kıtadan ve 200'ü aşkın ülkeden göç etmiş insanlar Avustralya'yı dünyanın en kozmopolit ülkesi haline getirmişlerdir. Avustralya her yıl ülkeninin popüler şehirlerinde (Sydney, Melbourne, Brisbane, Gold Coast, Perth, Cairns vb.) binlerce üniversite ve dil eğitimi almaya gelen öğrenciyi ağırlamaktadır.

Avustralya’da çok sayıda özel dil okulunun yanında üniversiteler bünyesinde sunulan dil programları da oldukça yaygındır. Avustralya dil okullarının son yıllardaki tanıtımını Avustralya hükümeti desteklemektedir. Dil eğitimi sunan kurumların ELICOS, NEAS, English Avustralya gibi derneklere üye olmalarına dikkat edilmelidir.

İngilizce konuşulan ülkeler arasında en popüler ülkelerden biri olan Avustralya ayrica nüfusunun az olması nedeniyle öğrencilerin iş bulma şansı diğer ülkelere nazaran çok daha yüksektir. Avustralya’da dil eğitimi ve sertifika programlarına katılan öğrencilere eğitimleri sırasında haftada 20 saate kadar çalışma izni tanınmaktadır. Master ve doktora yapıyorsanız aile bireyleriniz full-time çalışabilir.

Ayrıca, Avustralya’da Göç Yönetmeliği yurtdışından gelen ve Avustralya’da üniversite eğitimlerini başarıyla tamamlayan ve diğer bazı kriterleri karşılayan öğrencilere göçmenlik başvurusunda bulunabilme hakkı tanımaktadır.

Avustralya’da dil eğitimi, Avustralya'da konaklama ve Avustralya Vize İşlemleri konusunda tecrübeli danışmanlarımızdan tüm bilgileri alabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için Asba Yurtdışı Eğitim’i arayınız.

Neden Avustralya?

  • YASAL OLARAK ÇALIŞMA HAKKI
  • Dünyanın en gözde şehirlerinde kaliteli bir yaşam şansı
  • Birçok iş olanağı
  • Ayda minimum 1500 AUD$ kazanma şansı
  • Avrupa, Amerika ve Kanada’ya oranla Avustralyada yaşamın çok daha ekonomik olması
  • Sıcak iklimi ve 9 ay süren bahar ve yaz mevsimi!
  • Eşsiz doğal güzellikleri
  • 3 sene kadar bir sureyle kaldığınız takdirde Avustralya vatandaşı olma hakkına sahip olma şansı

 

Program detayları ve fiyat bilgileri için bizi 0216 363 1160 no’lu telden arayın ya da hemen bilgi istek formumuzu doldurun,  yardımcı olalım.  

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.

BİLGİ İSTEK FORMU

TOP