Avustralya Sertifika

Avustralya Sertifika

Avustralya’da dil ve sertifika programları günümüzde fazlasıyla popüler olmuştur. Avustralya’da döviz kuru düşüktür ve öğrencilere uzatılabilir / çalışılabilir vize verirler. Kabul şartları kolaydır ve alanında uzman danışmanlarımızla birlikte yapacağınız başvurularda kabul alma şansınız gayet yüksektir.

Dil okulu için başvuru şartları oldukça kolaydır. Burada önemli olan doğru okul seçimini yapmak ve vize sürecini doğru yönetmektir. Bu süreçte alanında deneyimli danışmanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Avustralya’da eğitim programları VET ve ELICOS olarak ikiye ayrılır. VET programları sertifika programlarını, ELICOS ise dil eğitimi programlarını tanımlar. Vizeye başvurulurken bu ayrımın iyi yapılması ve doğru program seçme çok önemlidir.

Minimumda 5.5 IELTS ile başvuru yapabildiğimiz sertifika programları; esnek başlangıç tarihlerine sahiptir. İşletme, pazarlama, finans gibi alanlar yoğunlukla tercih edilmektedir.
Eğitim ücretleri sertifika programlarında ortalama 5500 AUD’dan başlamaktadır.

En çok tercih edilen okullarsa; Hawthorn, Kaplan, Shafston, ILSC gibi okullardır. Okullar ve eğitim programları hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

 

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen yazın.

 

BİLGİ İSTEK FORMU

TOP