Konusunda uzman kadro ile kişiye özel IELTS, TOEFL, SAT, ACT Danışmanlığı. Hala geç kalmadınız. SUPERSCORE’a koşun.

Asba Akademi olarak ögrencilerimize, Lisans,Yüksek Lisans ve Dil yeterliliği için ihtiyaç duydukları tüm sınav desteğini vermekteyiz. Derslerimiz birebir ve 2-3 kişilk küçük gruplar olarak düzenlenir. 10. ve 11. Sınıf ögrencilerimiz derslerine başladı. Siz de gecikmeyin ve hemen ders programınızı oluşturun. Programa başlamadan önce deneme sınavı ile seviyenizi görmek için lütfen randevu alınız. Ielts yaklaşık 2,5 saat SAT/ACT 4 saat süren bir sınavdır.

ZERİNE TIKLAYINCA İSTEYEN O SAYFAYA YÖNLENDİRİLSİN)

Lisans ve lisansüstü başvuruların en önemli ayaklarından birini oluşturan IELTS ve TOEFL SAT, ACT, SAT Subject Test , AP, TOEFL, IELTS, GMAT, GRE sınavlarına öğrencilerimizi en güçlü şekilde hazırlamak için birebir ve 2-3 kişilk gruplar şeklinde kişiye özel, konusunda uzman farklı hocalar ile program hazırlanmaktadır. Ögrencilerimiz soru çözme etüd calısmaları ve belirli aralıklarla deneme testleri yaparlar. Bu şekilde öğrenciler sınav deneyimlerini artırmış olur ve zamanı efektif kullanmayı öğrenir.

Programa başlamadan önce deneme sınavı ile seviyenizi görmek için lütfen randevu alınız. Ielts yaklaşık 2,5 saat SAT/ACT 4 saat süren bir sınavdır.

Detaylı Bilgi Vermek İçin Biz Sizi Arayalım?

Lütfen bekleyin...
By | 2017-09-19T13:46:09+00:00 Eylül 19th, 2017|Categories: Sınavlar|Tags: , , , , , , , , , , |0 Comments

Leave A Comment